Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aterhes horcsogom megszokott...

Aterhes horcsogom megszokott a kicsikkel es most vissza tettem oket es nem gondoskodik a kicsikrol hanem megkergult es keresi a kijaratot?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek mit csinaljak.???

2015. ápr. 20. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit, hamarosan rájön, hogy nem tud újból megszökni, és újra gondoskodik majd róluk(nekem pont ugyanez volt)Csak adj neki valami finomat és hagyd őket nyugalomban!
2015. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! :)
2015. ápr. 20. 17:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna zargatni, amíg 1,2 hetesek a kicsit. Ha hozzájuk is értél esetleg, akkor ne számíts jóra, nem fogja felnevelni őket. Remélem, VEMHES hörcsögöt hoztál haza a kereskedésből véletlenül, nem pedig ész nélkül szaporítasz otthon...
2015. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kedves elozo valaszolo igy kaptam igen! Meg jo hogy hozzajuk nyultam mivel ki szokott az anya es vitte a kicsiket boccs hogy nem hagytam szanaszet a lakasba hogy szertragjon mindent stb...
2015. ápr. 20. 21:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod olyan helyen tartani, ahonnan nem szökik ki, akkor elég tapasztalatlan vagy. :D Nálam 8 év alatt egy hörcsög sem szökött ki.
2015. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kepzeld igen! Tapasztalatlan vahyok mivel eddig nem volt horcsogom... es engem meg eppen nem erdekel hogy nekem hany eve van ... ha akartam volna azt irom ki kerdesbe te nyomi
2015. ápr. 21. 22:39
 7/13 anonim ***** válasza:
SEHOL nem írtad, hogy kiszökött, ne hisztizz már! Mégis honnan kellett volna tudnom? Biztos szép nagyg helyen tartod, azért mászott ki... Terráriumból min. 60 cm x 40 cm alapterületű és 30 cm magas kell, ketrecből min. 40 cm x 30 cm alapterületű és 30 cm magas.
2015. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A terhes horcsogom MEGSZOKOTT A KICSIKKEL ebben mi nem olt egyertelmu? Es kepzeld annyi meg van a terrarium nyomikam
2015. ápr. 22. 19:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne oltogass már, amikor nem én voltam a béna.

Nem értettem h h tudott megszökni, azt hittem, elírtad. Egyébként a hörcsög vemhes, nem terhes. Így jártál.

2015. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ékezet nélkül írsz, még jó, hogy kétértelmű a szó. Legyen benned annyi erő, hogy értelmesen írod ki a kérdést.
2015. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!