Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem akar játszani a görényem....

Nem akar játszani a görényem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettük egy embertől aki nem nagyon törődött vele:Csak annyira ment ki hogy megetesse meg ha ki is ment hozzá szinte soha nem vetteki a ketrecből max takarításkor.Nem volt neeki függőágya sem.Most van függőágy meg csomó játék és nem játszik.És nem viseli el a pórázt/hámot.Mit csináljak?A göri 1,5 éves.Ja és normálisan eszik iszik!
2010. febr. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Foglalkozz vele sokat.. Mert ott megszokta beletörödött hogy nincs semmi játék és elvan magába.. és nem ismeri és nem is tudja magát lefoglalni ilyenekkel.. Jácc vele sokat dobáld csörgesd neki és majd reménykedj hogy visszajön a kedve! :)

Sok sikerT!

2010. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hogy jönn vissza a kedve ha azt se tudja mien a játék!!!

egyértelmü, h llyen! uj helyre került lehet még nem szokta meg a helyét!! ilyen nehéz ez? pár nap és lesz benne élet!! de most hagyd egy kicsit! amig bele törödik a sorsába!!

2010. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi görink se játszik soha.Hiába gurítjuk a ladát vagy bármi mást akkor se játszik!Nincs is nagy mozgás igénye mert 1órát kinn van és utána vissza megy a ketrecébe aludni.És aznap már ki se akar jönni belőle.A mienk ilyen nyugodt természet.
2010. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém se szokott nagyon labdával vagy ilyesmivel játszani pedig kiskora óta nálam van és próbáltam.De kiskorában megszokta hogy játszunk olyat is hogy "kergetőzünk" hol én kergetem hol ő engem és ez mai napig megy ebben jól ki is fáradt meg viszem sétálni és ki is van engedve a házban :)Szerintem idő kell míg megszokja hogy törödnek vele rendesen.
2010. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is másfél éves volt amikor kaptam, de nagyon vad volt. Nem lehetett megfogni csak munkavédelmi kesztyűben, mert hatalmasat harapott. 2 évig volt nálam, aztán inkább kerestem neki egy olyan gazdit, aki jobban értett hozzá, és több ideje volt rá. A szivem szakadt meg amikor elvitte, de látszott rajta, hogy imádni fogja :)
2010. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia a mi görinknek soha nem volt labdája volt mi mindig az oldalát csikiztük azt nagyon szereti persze ezt csak annak javaslom aki megtanította már a görényének h nem szabad harapni, mi általában kisebb plüss figurákat veszünk neki azzal nagyon szeret birkózni de szoktunk venni a kínai ruhás boltban nagy méretű tornacipőt és szeret benne bujkálni meg szereti rágcsálni. de aki jártas a görény tartásban h a görény egy olyan állat ami hajlamos a depresszióra amibe képes akár bele pusztulni is és ez a depresszió teljesen független attól h foglalkoznak e vele vagy sem ez olyasmi mint a kuvaszoknál az agresszió bekattanás szerű
2010. febr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!