Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot lehet tartani...

Milyen állatot lehet tartani egy furet towerben?

Figyelt kérdés
Görényem nem lehet. Tengerimalac feltudna mászni? Patkányom sem lehet. Kisegér kifér a ketrec rácsán? (rácsközt nemtudok) Csincsillát,degut nem szeretnék sem nyuszit.

2015. ápr. 27. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsög és annál nagyobb állatok...

Egér nem, törpehörcsög sem.

A rácsköz 1,4 cm.

A nyúl, tengerimalacnak nem mászkál, azoknak inkább lapos ketrec való.

De aszerint válassz hogy TE milyen állatot szeretnél. Én mondjuk patkányt tartanék benne, mert már mindenféle állatom volt és az a legaranyosabb mind közül.

2015. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tower az nagyon magas, hörcsögnek nem jó, ők inkább a talajszintet kedvelik. Hiába van középen is egy tál, attól még leeshet a magasból és megüti magát. Tengerimalacnál ugyanez a helyzet. Egér simán kifér a rácson.

Olyan állatot tarts benne ami szeret mászkálni. Mókus esetleg? Ha már a potenciálisan tarthatókat kilőtted.

Görény miért nem lehet?

2015. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiskoromban hozzánk került egy anyu akarata ellenére. És utálta takarítani. És azóta hallani sem akar róla. Pedig én szerettem. :( Amikor anyu terhes lett elkerült tőlünk.
2015. ápr. 29. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha te takarítanád akkor se lehet?
2015. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!