Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú vagy lány törpenyuszit...

Fiú vagy lány törpenyuszit ajánlotok inkább?

Figyelt kérdés
Most állok nyuszivásárlás előtt. Légyszi írjatok fiú és lány nyuszi jellemzőket. Melyik a barátságosabb?
2010. febr. 22. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A fiú hamarabb megszelídül.
2010. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Természetileg a fiú nyuszikkal könnyebb, a lány könnyen válhat területvédővé, agresszívvá.
2010. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
én is azt tapasztaltam hogy a nőstények agresszívebbek
2010. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hogy a lányok mellett is szóljon vmi:) Nekem nőstény nyuszim van, most 10 hónapos, és sosem tapasztaltam nála semmiféle agresszivitást. Nagyon szeretetéhes kisnyúl. Fiúkkal viszont ivarzáskor tudtommal nehezebb (kicsit erőszakossá válhatnak, ha jó nőnek nézi a lábad, spriccel stb).
2010. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22:01-es vagyok, nekem is lány nyuszim van és nekem sincs vele semmi gondom (bár egyszer-egyszer régen előfordult hogy bepróbálkozott a főnökösködéssel de hamar rájött hogy ez nem pálya:)). Szóval nem minden esetben csak általában igaz amit írtam.
2010. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

nekem fiu nyulam volt, a Benji :) Hiányzik nagyon :S

de ő vad volt, nem úgy értem h engem megharapott vagy ilyesmi, hanem kergette a kutyáimat : DD

meg kitépte a kajazacskót a kezemből : DD még morgott is: DD

2010. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem is fiú van, illetve már ki van heréltetve és azóta semmi probléma vele.
2010. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nekem is van egy fiúnyuszim. De nagyon vad. És szeretnék helyette másikat. Csak nem tudtam hogy a fiúk jellemzője- e a vadság, vagy csak ő ilyen. megetetni is csak kesztyűben tudom, anynira harap és morog. :s
2010. febr. 24. 21:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttasd, de valami nagyon jó orvossal.
2010. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Helyette?? Ez nem mosógép, hogy ha elromlott akkor veszel helyette egy másikat...És akkor ezzel a nyuszival mit fogsz csinálni, belefőzöd a levesbe? Ivartalaníttasd, fokozatosan szoktasd kézhez, nyerd el a bizalmát, ne rögtön szabadulni akarj tőle.
2010. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!