Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? Már kezdem feladni

Mit tegyek? Már kezdem feladni

Figyelt kérdés
Közel egy hónapja vettem egy nyuszit.viszont olyan helyről vettem ahol nemsokat törődtek vele ezert nagyon vad.mindannap kiveszem a ketrecbol 1-2orara kiviszem az udvarra es leulok melle a Földre,mar ez megy egy jóideje reménykedve abban hogy Közelebb jon vagy megszagolgat vagy probalna ismerkedni velem de nem.mondjatok valaminjo tippet mert mar teljesen el vagyok keseredve hogy nem tudom megsimogatni sem.a kaja a kezemben/mellettem dologgal is probalkoztam de nem.
2015. máj. 6. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Türelem. Egy hónap semmi idő egy bizalmatlan állathoz.
2015. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 évembe telt,mire ugy magamhoz lancoltam,hogy halála napján bucsozoul pusziltam,mig o az arcomat nyalta:) légy turelemmel,kifizetodik!
2015. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nyulak amugy is félős teremtmények mivel préda állatok :) nem fogja csak ugy odaadni a bizalmát
2015. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :) akkor tovabra is türelme leszek :)
2015. máj. 6. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az udvaron vannak nálad érdekesebb dolgok is, amivel foglalkozhat. Én az előszobában szoktattam ölbe a nyuszimat. Van ott egy futószőnyeg, amin tudott futkosni, ugrálni, én meg leültem az ajtó elé egy párnára egy tablettel vagy könyvvel. Hagytam hogy rohangáljon amennyit akar, de mindig visszatért hozzám, mert más érdekest nem talált. :) Szóval egy kisebb, ingerszegény környezetben talán gyorsabban sikered lenne.
2015. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik macskámat 3 hónap után úgy tudtuk "megszelídíteni", hogy miután ivartalaníttattuk, egyszerűen túl kába volt ahhoz, hogy elszaladjon, és rájött, hogy nem is vagyunk olyan félelmetesek:) Pedig az predátor, nem préda, és én is nap mint nap próbáltam elnyerni a bizalmát! Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy hónap az még tényleg alig valami, ne add fel, meglesz a törődésed eredménye.
2015. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!