Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Már kezdem...

Mit csináljak? Már kezdem feladni.

Figyelt kérdés
Egyik barátommal megromlott a kapcsolatunk. Mindent megpróbáltam elkövetni,hogy ne romoljon meg,de még is megtörtént amitől féltem. Már beszéltem is vele erről és mondta,hogy próbál ezen változtatni,mármint azon,hogy többet beszéljünk és találkozzunk,de úgy érzem,hogy ez csak mellébeszélés volt. Nekem viszont ő nagyon fontos,de ő egyáltalán nem érdeklődik irántam és inkább az új barátaival lóg,mikor elméletileg a legjobb barátja vagyok,vagyis gondolom csak voltam. Már 2 hónapja nem láttam, amikor találkoztunk volna akkor lemondta,most meg csak ígérgette a találkozót,de semmi nem lett belőle és mindig csak én futok utána. Fogalmam sincsen,hogy mit csináljak,már kezdem feladni ezt az egészet csak nem tudom elfelejteni a vele töltött időmet és azt,hogy végre volt valakim akiben megbíztam és bármit elmondhattam neki és ezt a személyt elvesztettem,valószínűleg örökre.
2014. júl. 29. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú. Szerintem hagyd, ne keresd egyáltalán, aztán ha hiányzol neki, akkor keresni fog ő.
2014. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:
Minden kapcsolat csak akkor működik, ha mindkét fél tesz érte. Mi volt az oka annak, hogy elmaradozott? Szerintem ezt kellene letisztáznotok.
2014. júl. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az okát nem tudom. Amikor megkérdeztem tőle azt mondta,hogy nem volt ideje,tehát elfoglalt volt ezért nem keresett.Bár szerintem az oka az volt,hogy egy másik barátjával volt együtt folyton.
2014. júl. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!