Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem feladni ezt a szegmensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem feladni ezt a szegmensét az életemnek. Tényleg létezik igazi szerelem? Nem arra gondolok, hogy nincsenek benne problémák, hanem arra, hogy mindenkinek jut e olyan ember, akiért megérik a problémák.

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 16:36
 1/6 Chone ***** válasza:
Mindenkire vár valaki, never give up
2015. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, van. Én 28 évet vártam rá. Mondjuk nem biztos, hogy megéri, de kit érdekel, amikor a karjaiban tart.
2015. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne?


Amúgy ha jó ember mellett vagy, a problémák nemigen jelentkeznek, mert már a keletkezésükkor meg lehet beszélni, mielőtt problémává nőnének.

2015. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 1: Ja, van akire a lepra, aztán meghal 20 évesen, sose tudhatod.
2015. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy még csak huszonnégy éves vagyok (lány), de csalódtam az összes eddigi szerelem-fajtában. Az "első látásra szerelem" is kifutott egy idő után, és puszta vonzalom nem volt elég. A "majd kialakul"-nál a vonzalom hiánya volt a baj. Amiben elsőre úgy nézett ki, hogy minden megvan, arról kiderült, hogy az elejétől kezdve hazugság az egész. Aztán volt, amiben szintén úgy nézett ki, hogy passzolunk mint pár, de annyira más életcéljaink és életmódunk volt, hogy nem is raboltuk egymás idejét sokáig, mert rájöttünk, hogy nem azok vagyunk egymásnak, akiért kompromisszumokat akarunk kötni. Van olyan, akire ránézel, és tudod, hogy na ezért az emberért minden vállalok majd?
2015. márc. 29. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan nincs.Én 22 éve élek igazi szerelemben a párommal,mikor megismertem ez így fel sem merült hogy vele akarom leélni az életem,csak egyszerűen nem tudtam tovább nélküle létezni... :-)Sajnos azt látom magam körül,hogy azok a tartós és jól működő kapcsolatok,amik egészen korán 18-20-22 évesen jönnek létre.És sajnos azt is tapasztalom hogy 30 után már nagyon kicsi az esély hogy normális párt találj magadnak.Persze kivételek mindig vannak,és ha valaki nyitott,akkor az esély meg van rá...
2015. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!