Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet reklamálni az állatkeres...

Lehet reklamálni az állatkereskedésben?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy tengerimalac lánykát egy kereskedésben.Amikor megvettük nem is láttuk hogy néhol hiányzik a szőre(hosszú szőrű és nagyon pici foltokban)gondoltam megtépték a többiek mert el lett különítve( a másik kettő vemhes volt.Aztán nem javul a helyzet sőt rosszabb lett igy két hét után is és ma elvittük dokihoz azt mondta atkás és adott rá neki injekciót.Tudom hogy az én hibám de reklamálhatok mert nem tájékoztattak arról hogy milyen gondja van?Itthon semmi állattal nem volt kapcsolata szóval nem kaphatta el.Az állatorvos azt mondta nagyon rossz bőrben is van és azt mondta olyan mitnha ki lenne száradva annak ellenére hogy mindig kap vizet ha elfogy neki azonnal pótolom és rendesen kap zöldségeket mindent de még mondig sovány bár nem annyira mint volt.
2010. febr. 23. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ne azért reklamálj mert a tied beteg,hanem hogy a többinek is megelőzze!! ilen embereket!! De légy kemény!!
2010. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én mindenképpen bemennék! És ha bunkó az eladó, cirkuszt csapnék, hangosan kiabálnék, hogy mindenki hallja.
2010. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reklamálni lehet, de az állatkereskedők nem vállalnak felelősséget. :) De ez ki is van írva a boltban.
2010. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért vagyok igazából feháborodva mert elég rég odajárunk mindig és mindig aranyosak voltak.Ha azt mondják hogy ez a problémája akkor is elhozom mert akkor is elviszem dokihoz de az hogy mégcsak nem is szóltak az hihetetlen.Nem várok tőlük semmit csak max hogy elismerjék hogy szólni kellett volna és hogy ezentúl jobban figyeljenek az állatokra.hozzáteszem párom is vett ott már állatkát(hörit) és az is rendben van .Szóval nem tudom mi történt de biztos hogy észre kellett venniük amig ott volt hisz én is első este észrevettem a dolgot.Köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 23. 18:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt nem láttam sehol kiirva de köszi a választ:)
2010. febr. 23. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Reklamálni lehet, csak szerintem nem érsz el vele sokat. Vagyis ezért nem fognak pl. egy fillért sem visszaadni neked, és nincs sok esélye, hogy ezután jobban odafigyelnek, és beteg állatot nem adnak el.

Amúgy ezzel a kiírással még én sem találkoztam, pedig nekünk is van kistestű állatunk.

Remélem félépül a tengerimalac hölgyed!

2010. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék pénzt visszakapni nem ez lenne a célom.Pénteken megyünk vissza a dokihoz remélem addig javul picit ha nem azt mondta az orvos akkor más kezelést próbálunk ki.
2010. febr. 23. 19:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a malacka nevében is :)
2010. febr. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!