Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Daganatos a hörim, vagy mi...

Daganatos a hörim, vagy mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Van egy nagy púp a hasán, de azon kívül nem levert, meg semmi más nem vehető észre rajta.
2010. febr. 23. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A hörik leggyakoribb betegsége, sokáig nem is okoz látható tüneteket.
2010. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is daganatos volt a hörim. Eleinte kis púp volt, ugyanúgy viselkedett majd később a púp nőni kezdett és a szőr is kevesebb lett azon a helyen. A hörcsög pedig fogyott... kb 3 max 4 hónap múlva elpusztult. Vannak honlapok ahol képeket találsz a daganatos hörcsögről. De Vidd el állatorvoshoz, ő majd megmondja miaz és esetleg meg is műti, bár ez kockázatos is lehet. Itt egy link: [link] ha lejjebb görgetsz megtalálod a jellemző betegségeknél.
2010. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem is van hörcsim, ha rendesen eteted, gondoskodsz róla, akkor 1, 1.5 évig él. De én azt olvastam hogy minden hörcsög daganatban hal meg :S
2010. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!