Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális viselkedés egy...

Ez normális viselkedés egy nyuszinál vagy beteg lehet?

Figyelt kérdés
Nem rég óta van nyuszim, ezért nem nagyon tudom még, hogy viselkednek alapból. De eddig ha feküdt, mindig a hasán feküdt kinyújtott lábakkal, most meg az oldalán, ha simogatom akkor is csak félig nyitott szemmel. De amúgy eszik, iszik, piszkít rendesen. Én meg általában túlaggódok mindent. Szóval most csak alszik vagy pihen és ez így normális? Mert eddig mintha mozgékonyabb lett volna, főleg ha ott vagyok.
2015. máj. 17. 12:09
 1/7 piriiiii ***** válasza:

Nem veszi a levegőt nehezebben?

Egyfolytában így fekszik, egész nap? Gondolom nem, ha eszik és iszik.

A nyulak egyébként gyakran fekszenek az oldalukon is, ezzel szerintem semmi probléma. :)

2015. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokott hason is meg az oldalán is feküdni. A mikor az oldalára fekszik akkor nem is lefekszik hanem eldobja magát. Akkorát puffan hogy csak na :)
2015. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, az enyém is eldobja magát:)

Szerintem nem veszi nehezebben, ugyanolyan, mint máskor. Volt már reggel a kifutójában, futott valamennyit, evett, ivott, mosakodott, járt fel-le, mint mindig, de mégis sokat fekszik, többet, mint eddig.

2015. máj. 17. 12:57
 4/7 anonim válasza:

Egyszerűen csak annyira biztonságban, nyugalomban és jókedvben érzi magát, hogy bátran félelem nélkül elmeri vágni magát oldalra. Ami JÓÓÓ :D

Örülj neki, ez azt jelenti hogy nagyon nagyon nagyon nagyon is jól érzi magát és biztoságban :) Az enyéimek is folyton ezt csinálják :D

2015. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vanessza0000 válasza:
Ez teljesen normalis. Az enyem is szokott ilyet csinalni nayon aranyos amikor csak ugy hirtelen puff. Nagyon cuki!! ☆☆
2015. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, remélem igazatok van! :)

Bár nekem akkor is úgy tűnik, kicsit túl sokat fekszik ma, de lehet csak bebeszélem magamnak.

2015. máj. 17. 14:45
 7/7 Vanessza0000 válasza:
Enyem is nagyon sokat fekszik, nagyon gyorsan elfaradnak. Van hogyfut egy kört es lefekszik nem keves időre. De gyakran van meg akkor amikor melege van es igy probal hűsölni lazulni!!
2015. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!