Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek is ilyen ragaszkodó és...

Nektek is ilyen ragaszkodó és érzékeny a tengerimalacotok, az normális viselkedés, hogy mintha sírna utánam?

Figyelt kérdés
Az rendbsen, hogy mikor éhes enni kér, mindig van neki étel,rengeteget eszik, dehát egészségére. A malacom minden nap szinte sír, hogy vegyem ki, ha meglát, vagy meghallja a hangom, akkor odajon a háza széléhez, vinnyog és ugrálgat. Olyankor kiveszem, ráteszem a hasamra, vagy a lábamra, hátamra, simogatom őt és ott megnyugszik, nincs vinnyogás, csak megnyugvás. Sajnálom őt, mert nem tudom mindig kivenni, amikor szeretné. Ez normális viselkedés?
2013. jún. 17. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert még új vagyok malactartásban, kevesebb, mint 1 éve van ő nekem, azelőtt csincsilláim voltak 11 évig és hát nekik teljesen más személyiségük volt, szegények már nem élnek.
2013. jún. 17. 17:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Szenved, mert nincs társa, nem normális viselkedés, vegyél mellé egy vele azonos nemű társat!
2013. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez annak a mellékhatása, mert nincs társa.
2013. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Vegyél mellé társat, mert szomorú és nagyon hiányolja a törődést!Vigyázz mert akár depressziós is lehet (ez ritka esetben) ha egyedül van!
2013. jún. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj,ne. Egy kisfium van, hogyan jonne ki egy masik fiuval?
2013. jún. 19. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős? Mert ha van korkülönbség akkor simán kijönnek, de a tengerimalac társas állat, összeszoktatható
2013. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Másfél év körüli. Ha így belegondolok, akkor a csincsilláim is azért nem voltak depressziósak, mert ott voltak egymásnak, nekik voltak kiscsincsik is, de én nem szeretnék kismalacokat, csak nem tudom egy másik fiúval hogy jönne ki, de ha ilyen társasak, akkor talán nem lenne probléma.
2013. jún. 19. 17:43
 8/8 Vérbe öltözött Anna válasza:

Szia

Ha nem szeretnél kismalackákat akkor is vehetsz mellé egy nőstényt, csak az egyikcocó legyen ivartalanítva.

2013. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!