Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem eszik a tengerimalacom? SOS

Nem eszik a tengerimalacom? SOS

Figyelt kérdés

Mit csináljak?? Felhívtam az állatorvost, 4órára tud jönni!!!

Az előző malackámnál is későn ért már oda! :(

Nem eszik, nem iszik... gubbaszt:(


2015. máj. 22. 13:04
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

A mai napon akart vert venni, szuri utan.

Amugy elvitte a malackat, megnezi, hogy mi lehetett, nehogy a tarsara is hatassal legyen. Remelem nem lesz depresszios, hogy egyedul maradt. Jovo heten mar szeretnek hozni neki tarsat, mert ok tarsas lenyek, egyedul nem erzik jol magukat.

Remelem, hogy szeretett nalam, probaltam neki megadni mindent, ahogy a tobbi allatomnak is. Imadom oket!

2015. máj. 23. 15:54
 42/45 anonim ***** válasza:
Legalább kiderül akkor, hogy mi lehetett a probléma, de addig ne hozz mellé másikat, míg nincs meg az eredmény. Majd ìrd le, hogy mi volt a gond!
2015. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy olvasod-e még, de azért megírom.

Vegyszer volt a malackámban, olyan, ami nem a gyümölcsön kívül, hanem belül van, tehát hiába mostam.

Állatorvos szerint ez olyan, hogy a gyümölcs szebb legyen tőle.. így termesztik.

A másik malac is étvágytalan lett, vérvétel, az ő szervezetében is megtalálható volt, de kisebb mennyiségben. Kezelve lett, és kaptunk cseppet is, hogy ne legyen nagyobb baja, azt még mindig kapja. Ő már jobban van, eszik rendesen.

Nagyon keresi a társát:( sokat vinnyog. De még nem tudok neki hozni, várni kell, hogy teljesen rendbe jöjjön.

2015. máj. 27. 18:34
 44/45 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, próbálj olyan gyümölcsöt beszerezni, ami bio helyről van. De legalább kiderült mi volt a probléma! Mielőbbi gyógyulást, és vìgaszt!
2015. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. máj. 28. 08:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!