Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon b*zis lenne, ha fiú...

Nagyon b*zis lenne, ha fiú létemre nyulat tartanék, mint háziállat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 00:13
 1/8 anonim válasza:
Ezt a kérdést nem értem... Ha nyulat szeretnél tarts, ne izgasson, hogy b*zis-e, mert ez butaság.
2015. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Haverom is nyulakat tart, bár ő meg is eszi őket. :D Szóval inkább haszonállat, de a nyúlpöri finom tud lenni. :D Tarts csak nyugodtan, kiadós pöri lehet belőle, bár akkor nem kéne kötődnöd hozzá. Döntsd el, hogy háziállat kell vagy a húsa. :D
2015. máj. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudok olyan állatról, aminek a tartása b*zis lenne
2015. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.:'D
2015. máj. 31. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az, egyik állat tartása sem az. Bár tény, nem túl tipikus, hogy egy fiú nyuszit akarjon, mint háziállat. De nálam ez jó pontnak számít. Szerintem azért elárulhat valamit a gazdiról, hogy mit tart. Nem mindegy, hogy valaki kiskedvence egy mérges kígyó vagy egy kis nyuszi. Nekem egyetlen férfi ismerősöm van, akinek nyulai vannak (persze nem levágni őket, hanem mint házikedvenc), és esküszöm nála jólelkűbb, szeretnivalóbb embert nem ismerek. Lehet a kettőnek semmi köze egymáshoz, de akkor is.. :D
2015. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem buz1s ha levágod amint megnő.
2018. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!