Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1 napja vettünk 2 tengerimalac...

1 napja vettünk 2 tengerimalacot, azt értem, hogy félénkek még és nem akarnak a sarokból kijönni, de kb. mikor várható, hogy bátrabbak lesznek? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
Most naponta úgy 4-5x simogatjuk meg őket, meg kivesszük őket az ölünkbe, természetesen elszaladnak még, de van hogy megvárják, hogy simogassuk őket és engedik, hogy kivegyük, de azért nem ez az általános. Ez a napi 4-5 alkalom elég? Vagy sok?
2015. máj. 31. 10:54
 1/4 A kérdező kommentje:
egyébként 7-8 hetesek, és ha egyedül vannak akkor berregnek, azt se tudom mit jelent, feltételezem, hogy jót, mert akkor berregnek, ha nem vagyunk ott :-D
2015. máj. 31. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom egyforma neműek, ugye?

A berregés az az ismerkedés, barátkozás, a dominancia eldöntésének módja. Eleinte jó sokat fogják csinálni, később kicsit kevesebbet.

Szerintem a 4-5 az akkor jó, ha max. fél percre veszitek ki őket, hogy szokják azt, hogy kézben vannak. Hosszabb időre most még ne vegyétek ki őket, hogy megszokhassák az új környezetet. Később, ha eleget foglalkoztok velük, nem lesznek annyira félénkek.

2015. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd le a földre, feküdj le mellé és úgy etesd.

Várd meg míg odajön hozzád!

2015. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket, szombat óta vannak meg, tegnap uíztak először, de nagy változás még nincs, ugyanúgy elszaladnak előlünk és akár a ketrecre is felmásznak, csak ne kelljen velünk érintkezni :-D

esznek rendesen, isznak is, látszólag jól érzik magukat, csak minket utálnak :-D


2 nőstényről van szó

2015. jún. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!