Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a tengerimalacot hogy ne harapjon és ha elengedem ne szökjön el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 17:16
 1/9 anonim válasza:
Szerintem adj neki enni! Nekem van 3 és nem harapnak a helyükre pedig maguktól visszaugranak.
2010. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak odakap
2010. febr. 27. 17:22
 3/9 A kérdező kommentje:
ha leteszem a földre elszalad
2010. febr. 27. 17:23
 4/9 A kérdező kommentje:
akváriumban van és van kint egérméreg úgyhogy odamenne
2010. febr. 27. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Az enyém akkor harap, ha érez valami fogára való ételt az ujjamon és ha nyalogat.

Ha leteszem, nekem is elszalad, ezért nem igazán rakom le.

2010. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tengerimalacot nem lehet nevelni, mert nem az eszéért szeretjük, nem kutya, nem macska. De nem szoktak harapni, csak nem kell őket idegesíteni. Ha pedig elengeded, el fog szaladni, mert fél, bemenekül valami mögé. Legfeljebb malacpórázon (an olyan) lehet sétáltatni. Ha ott tartod az egérmérget (mért van a lakásban egérméreg?), nem lesz hosszú életű a malacod.
2010. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert voltak egerek
2010. febr. 27. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy tengerimalac? Bocs, csak azok nemigen harapnak.

Idő kell, hogy megszokjon. :) Annyit sztem el tudsz majd érni, hogy ne bújjon el, ha ki akarod venni a helyéről.

Rakd el az egérmérget, mert a malackádnak csúnya vége lesz, ha megeszi...

2010. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elszökésen nem biztos, hogy különösebben tudsz változtatni, nem olyan fajta.Az enyém is nagyon szökős, az egérmérget tényleg vedd el előle, sokszor vedd, ki hogy futkosson, mivel nagy a mozgásigénye.


[link]

2010. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!