Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 4 hónapos lány patkánykám...

4 hónapos lány patkánykám mellé még vehetek egy párhetes kislányt? Össze tudnám őket szoktatni?

Figyelt kérdés
Fiúpati nemjöhet szóba, kicsiket nem akarok. De szívesen vennék mellé még egy kislányt hogy ne unatkozzon amikor dolgozom. Lenne aki segítene neki szétrágni a rattan bútoromat ^^ ...És még valami: fiú-fiú páros az agresszívabb vagy a lány-lány? Vagy ez mindenkinél más? :) Help!
2010. febr. 27. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj inkább kicsit idősebbet venni. Valószínű, hogy az idősebbiknek nem fog tetszeni a "betolakodó" de sok türelemmel meg lehet oldani (nem egyből beteszed mellé, és hagyod, hanem naponta többször megszaglásztatod őket egymással, vagy két ketrecet egymás mellé teszel). Előbb utóbb megszokják egymást. DE mindig legyél a környéken, hogy ha baj van, szét tudd őket választani, mert egy 4hós jóval nagyobb és erősebb mint egy pár hetes, simán megölheti.

Nekem 2 kisfiúm van, tesók, nem agresszívak. Jobb lett volna neked is egy alomból választanod, de azért drukkolok neked :)

Gondolom, ha csak egyneműeket tartunk, nem lesznek annyira véres csaták, mert párzási időszakban nincs miért tépniük egymást, különben meg jól elvannak, ha összeszoknak. (Összebújva alszanak, nagyon édesek :))


Ha van még valamilyen kérdésed, szívesen segítek.

L,19 + 2 patkánybaba

2010. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig mindig csak szóló patijaim voltak, és az összeset hirtelen felindulásból vettem, és mindig csak utolsó példány volt már, épp ezért is vettem meg őket :D

Hát sajnos egy kicsit mindenképp várnom kell amíg megjön a fizum és tudok egy hatalmas ketrecet venni...mert Merci most szabadon van a lakásban, nincs szívem bezárni, amíg pici volt velem aludt az ágyon aztán egy szép nap felfedezte a szobát és mára már ő uralja. De ketrecet mindenképp szeretnék, egy jóónagyot, és akkor abba először a picikét raknám, és néha összeereszteném, aztán meg mondjuk éjszakára beraknám mellé a Mercit...vagy amikor otthon vagyok, így látnám, hogy bírják egymást...Idősebbet meg nemhiszem, hogy találok, nagyon hamar elkapkodják őket :( Azért is gondoltam h picit veszek, hátha akkor "anyáskodna" fölötte...vagy neeem?:D

2010. febr. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!