Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom rühös lett...

A tengerimalacom rühös lett és kapott 3 szurit és csak fekszik. Ez mitől van? (többi lent)

Figyelt kérdés
amióta megkapta a szurikat,nem nagyon akar enni,inni.Fekszik és csak ide oda dőlöngél.mintha az egyik lába fájna.Ez csak a szuritól van?

2015. jún. 15. 12:39
 1/8 Gyümölcskosár ***** válasza:
Remélhetőleg a szuritól van. Mióta nem eszik, és iszik? Lehet kissé bekábult szegény az injekcióktól.
2015. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ma kapta a szurit,amióta hazaértünk nem eszik...
2015. jún. 15. 12:45
 3/8 Gyümölcskosár ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a szurik hatása alatt van. :( Szerintem ha később sem akar enni, megint szólni kellene az állat orvosnak. Nekem is van malackám de szerencsére egészséges. Nagyon kis édesek. Remélem jobban lesz a malackád. Csak ebben a melegben nem jó, ha sokáig nem eszik, és iszik. Ezért gondoltam ha délután nem lesz jobban újra látnia kellene az orvosnak.
2015. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kiderült hogy gyógyszerallergiája van.visszavittünk,azt mondta az orvos hogy nem sok esélye van túlélni :'( de azért köszönöm
2015. jún. 15. 17:19
 5/8 Gyümölcskosár ***** válasza:
Jaj szegénykém! Nagyon sajnálom! :( DE reménykedjünk, hogy rendbe jön még! Legyen sokat a kezedben, vigasztald! Érezze, hogy vele vagy ez nagyon sokat számit neki! És majd ird meg légyszives, hogy mi történt vele! :(
2015. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyümölcskosár ***** válasza:
Na mi van a tengerimalackáddal?
2015. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos masnapra meghalt :'c
2015. aug. 14. 22:03
 8/8 Gyümölcskosár ***** válasza:
Szegénykém, nagyon sajnálom :( :(
2015. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!