Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit kell foglalkozni két...

Mennyit kell foglalkozni két lány tengerimalaccal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van két hím tengerimalacom a kik nem jönnek ki

egy mással., van egy dzsungáriai törpehörcsögöm, lett egy kutyám a két fiú tengerimalacot el kell ajándékozni, a hörcsögöt megtartjuk meg a kutyát. De ha nem sokat kell két lány tengerimalaccal foglalkozni akik egy ketrecben vannak akkor ha megtudom a szüleimet győzni és keveset kell velük foglalkozni akkor lehet lesz két lány tengerimalac



#tengerimalac #kutya.hörcsög
2015. jún. 16. 15:13
 1/9 A kérdező kommentje:

úgy értem hogy nem ilyen embertelen mennyiségű foglal -kozást igényel pl: 30 perc

a fiúknál nem mértem vagyis rájuk nem volt annyi időm de náluk nehezebb volt mert két ketrecben voltak.

2015. jún. 16. 15:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mennyi időt kell foglalkozni velük, az nem függ attól, hogy milyen neműek. És ha két állatot tudsz egy helyen tartani, attól még kell velük foglalkozni. Ha azért váltok meg ettől a két állattól, mert nincs időtök rájuk, akkor két lánnyal miért lenne más a helyzet? Azért ne tarts belőlük, hogy rájuk csapd a ketrec ajtaját aztán eldobd a kulcsot!!
2015. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A két fiútól azért válunk meg mert nagyon szórják az ürüléket és anya frászt kap, azt olvastam hogy a hímek jobban szórják az ürüléket. És azért válunk meg tőlük mert kettő fiú van kettő ketrecben és ha a hörit is bele számítjuk aki októberben lesz 2 éves 3 ketrec ven 1 helyett. ( mert a höri hamar meg hal )
2015. jún. 17. 11:08
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy volt a hogy a malacok lesznek egy ketrecben de össze vesztek nagyon rondán, és ha az egyiket megtartjuk a másikkal szemben kiszúrás.És a két lányt egy ketrecben lehet tartani.
2015. jún. 17. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Két fiút is lehet együtt tartani, nálatok nyilván rossz a párosítás. Valószínűleg két domináns malac került egymás mellé, vagy az egyik nagyon agresszív. Elég lenne csak az egyikőjüket "lecserélni". Honnan vettétek őket?


Az hogy dobálja az ürülékét, ilyet nem is hallottam... nyilván ha nagyot ugrik vagy gyorsan elstartol valahonnan, akkor repül a forgács és vele együtt a kaki is. Ez egy ilyen állat, rendszeresen kell söprögetni a ketrec környékén a szénát-forgácsot-kakit. Ha parketta van alattuk, akkor igazán nem nagy munka.


Ha nem tudsz foglalkozni egy állattal, akkor ne tartsd, ilyen egyszerű. Csak azért ne vegyél malacot, hogy elmondhasd, hogy van.

2015. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na jó... most nézem, hogy nálad az embertelen mennyiségű foglalkozás 30 perc :D Ne tarts malacokat akkor. Bár hogy a kutyával mit csinálsz, azt ezek után el sem tudom képzelni, mert ők még ennél is sokkal több időt igényelnek...
2015. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi de már megoldottuk a két lány malaccal 30 perecet foglalkozom naponta. A kutyával pedig napi 1 óra amint végeztem a kutyánál irány a malacok.
2015. jún. 17. 20:44
 8/9 A kérdező kommentje:
ne küldjetek több választ.
2015. jún. 17. 20:45
 9/9 A kérdező kommentje:
a hörim meghalt :(
2015. jún. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!