Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiatal, pár hetes árva patkány...

Fiatal, pár hetes árva patkányokat találtunk! Mivel lehet őket etetni? Milyen környezet kell nekik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 21:50
 1/8 anonim válasza:
51%
Tényleg olyan fontosak azok a patkányok? Általában méreggel etetik őket. Ha megakarod tartani őket, akkor allatboltban van nékik való ketrec v üveg, játékokkal stb, meg táp. Addig zöldség v gyümölcs... Gondolom én. Anyatejről sajna lemaradtak.
2015. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlítanak a többi rágcsálóra csak nekik sokkal nagyobb hely kell felfelé is, mint például egy hörcsögnek. A patkány értelmes állat ezért sokat kell velük foglalkozni. Gondolom ők az első patkuszaid, ezért javalom, hogy ha jó gazdi akarsz lenni ne tartsd meg az összeset max kettőt.
2015. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
patkanyvarazs.com
2015. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%

Én abszolút patkányfan vagyok de tényleg.


Ugyanakkor utcáról felszedni kis patkánykákat borzasztó veszélyes. Nem tudhatod milyen élősködők vannak rajtuk (bolha biztosan), és milyen egyéb betegségei vannak. Szóval leginkább tényleg méreggel kéne etetni, bár az nem humánus, simán agyon kell csapni őket.


Ha patkányt akarsz tartani keress kisállatboltban megbízható forrásból egészséges patikat.


Hajrá patkányok! [link]

2015. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

en nekem voltak hazi patkanyaim sajnos elpusztultak,de nagyon aranyosak egyszerre ketto boven eleg,de hatobb van és nem tartanad meg, akkkor ne ölld meg hanem add oda valakinek,aki szereti őket

Amugy a patkányok nem csak pusztitó rágcsálók tudnak lenni, hanem kedves cuki háziállat is

BOLTBAN LEHET KAPNI TÁPOT, DE A GYUMOLCS ZOLCSEGET IS MEGESZIK MEG SIMA FOZZETLEN TESZTA DARABOKAT (PICIKET)

EGY KETREC, DE HA TOBBEN VANNAK LEGYEN NAGYOBB,HOGY ELFERJENEK ÉS NÉHA ENGED KIŐKET PERSZE EGY PICI SZOBABA AHOLT NEM TUDNAK ANNYIRA ELTUNNI A VEGEN UGYIS MAGUK JONNEK ELO MERT EHESEK LESZNEK

2015. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lippóczy Ákos ***** válasza:
62%
Vegyél nekik egy szennyvízcsatorna szakaszt és írd ki rá "Patkányóvoda"! Az ott levő anyag pedig jó kaja nekik! Néha lemehetsz hozzájuk mesét felolvasni, szerintem szeretni fogják!
2015. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
57%
Esetleg ha van macskád azzal megetetheted őket.
2015. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Milyen szellemes tud lenni pár ember, mindent elmond rólatok :D

A többieknek köszönöm! :)

2015. júl. 1. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!