Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitévő legyek? Már megint...

Mitévő legyek? Már megint rosszul cselekedtem.

Figyelt kérdés

8 évig tartottam tengeri malacokat, tavalyig voltak.

Aztán tartottam nyulat, de már nincsen. (a nyuszim februárban halt meg.

Anya belement volna, hogy legyen egy új nyuszim, de valahogy máshogy alakultak a dolgok. Van egy kutyám, két papagájom. Az egyiket februárban kapta húgom. Aztán május végén vettem magamnak egy hörcsögöt.

Annyira hiányzik a régi nyulam, hogy beleőrülök! De tényleg...a puha szőre..az illata...a kedves kis játéka, ugrabugrálása a szobában...

Csak az a baj, hogy panelban élünk, és szerintem egy papillon, egy dzsungáriai törpehörcsög, és két hullámos papagáj már nem állat...mit csináljak?

Elajándékozni egy állatomat sem akarom...de annyira hiányzik egy kis nyuszi társasága! :(

Mit csináljak?



2015. jún. 24. 17:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocsi azt akartam írni, hogy egy papillon, egy dzsungáriai törpehörcsög, és két hullámos papagáj már nem kevés állat
2015. jún. 24. 17:15
 2/13 anonim ***** válasza:
A dzsungi nagyon rövid életű sajnos, ha elpusztul kérj nyuszit. Addig is foglalkozz sokat az állatkáiddal.
2015. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. jún. 24. 17:29
 4/13 A kérdező kommentje:
Van másik variáció is? Ajj nem tudom mit csináljak.
2015. jún. 24. 17:30
 5/13 anonim ***** válasza:
A másik variáció az, hogy kapsz egy nyuszit. De akkor ki fog foglalkozni a dzsungival, a papagájokkal és az ebbel?
2015. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azokat szeretni, amik a felelősséged alá tartoznak jelenleg.

Nem csinálhatod ezt, hogy megunod aztán másik kell.

2015. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, nehogy félre értsetek! A világ semennyi pénzéért se dobnám el őket magamtól!
2015. jún. 24. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Ennek örülök.

De ebben az esetben is, azt tudom tanácsolni, hogy gondolj arra, hogy a sok kis kedvencednek mind szüksége van a szeretetedre, törődésedre és a gondoskodásodra. Elég sokan vannak és meg kell oszd köztük ezt a figyelmet így is, ha még egy nyuszi is lenne, még kevesebb időd lenne mindegyikre.

2015. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom :( De annyira hiányzik :,(
2015. jún. 24. 20:38
 10/13 anonim válasza:

Szia!Teljesen átérzem a helyzeted! Nekem Decemberben távozott a nyuszim és hihetetlenül hiányzott..Aztán 3 hete rászedtem magam egy új nyuszira..mindent megtettem hogy boldog legyen tökéletes nyuszi volt,tegnap este halt meg fulladásban.Hihetetlenül hiányoznak.Amíg viszont a nyuszim velem volt maga volt a mennyország..:) nem azt mondom h a régi nyuszim nem hiányzott de teljesen boldog voltam:) ha szeretnél vegyél új nyuszit de el kell fogadnod h egyszer ő is távozik.Előbb vagy utóbb.Viszont benne van a pakliban h az új nyuszi nem olyan lesz mint amilyet szeretnél (pl.:karmol,agresszív stb.)

A nyuszidért őszinte részvétem!

2015. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!