Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul cselekedtem? Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

A párommal tegnap egy bevásároló központban voltunk. Bementünk nézelődni egy virágüzletbe, erre kérdezte, hogy melyik tetszik a legjobban. Én mondtam hogy a rózsaszín cserepes orchidea. Erre mondta, hogy akkor vigyük is el, mert szeretne nekem ezzel kedveskedni és egy kicsit romantkázni. Sikeresen az eladó is meggyőzte, hogy milyen jó, mert hogy nagyon sokáig elél és virágzik.(Nem sűrűn vesz virágot, csak kb. évi 2-3x,(szülinap, névnap, nőnap)) Ezért örültem is neki az elején. Aztán láttam, hogy drága, mert 4.990 volt a virág és 1.890 a kaspó hozzá, tehát 7 ezer...:S Kicsit drágáltam és nem kértem, mondtam hogy ezt nem engedhetjük meg mert nincs rá pénz, igaz ő dolgozik és van saját pénze, míg én nem dolgozom. Így nem vette meg, mert meggyőztem.

De elhiszem, hogy nagyon szerette volna, de akkor sem értem meg, hogy minek kell ennyiért virág.Meg amúgyis a lakásomban nem igazán él meg egy sem, mert az anyám mindig túllocsolja... ezt is elmondtam neki, de láttam, hogy nagyon rosszul esett neki, hogy nem vehette meg. :-( Szerintetek mit kellett volna tennem? Vagy mit tegyek most? Vagy ti mit tennétek?



2013. szept. 30. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
örülnék.
2013. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a pasid,de nekem is rosszul esett meg elolvasni is :( Most össze tort az az ember.
2013. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez patthelyzet, mindkettőtöknek igaza volt. Itt a helyes megoldás az, ha legalább egyikőtök milliomos családba született volna.


Utólag említsd neki majd párszor, hogy milyen szép volt a virág, mennyire értékelted a szándékot, és sajnálod, hogy nem tudtátok megvenni.

2013. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad volt, én sem engedtem volna ilyen drágán megvennie. Ha meg jelezted is neki, hogy örültél a gesztusnak ennek ellenére, akkor nem kéne szomorkodnia ezen.


Logikus, hogy egy virág nem ér 7000Ft-ot, főleg, ha olyan körülmények közé kerülne, amit leírsz.

2013. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem nézte mennyibe kerül. Lehel, hogy egy férfi nem tudja, hogy milyen drágák a virágok. Aztán, amikor kiderült, akkor már nem akart visszakozni.

Azt te tudod, hogy mennyire esett neki rosszul. Meg te láttad rajta, hogy csak azért akarta megvenni, mert már ciki lett volna visszacsinálni, vagy tényleg nem lett volna gond az a pénz.

Szerintem az esetleges megoldás az lett volna, ha azt mondod egy olcsóbb virágra, hogy neked az jobban tetszik és inkább vegyétek meg azt.

2013. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úristen, ezen ennyit agyalni :D Én tudomásul veszem, legalább marad pénz másra.
2013. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!