Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » :( ( Nagyon rosszúl cselekedte...

:( ( Nagyon rosszúl cselekedtem ugye? :( (

Figyelt kérdés
A csigaevőm víz hólyag gyulladása volt!És már nagyon szenvedett úszni alig tudott!És én lehúztam a wc-én! Nagyon rossz érzés!
2011. jún. 19. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
rosszul cselekedtél, ott nem lesz jobb neki:( inkább halt volna meg az otthonába, mint,hogy ott szenvedjen szegény:(
2011. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom de attól féltem hogy elkapják a többiek is! :(
2011. jún. 19. 22:28
 3/15 anonim válasza:
9%
Egy mocskos gyilkos vagy szerintem legyél emo.
2011. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nekünk sok kis halunk volt, de mindig csak eledelként szolgáltak.... sajnos.... nem colt igazán különösebb szívfájdalmam értük, mert ez a természet rendje, de a WC nem tartozik ide...
2011. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy egy befőttes üvegbe nem tudtad volna ki rakni -.-"
2011. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudom h a wc nem a természet rendje!A befőttes üvegben meg elfogy az oxigénje akkor meg mi lesz?Tudom szőrnyű vagyok! :( De nem tudtam nézni már! :((
2011. jún. 19. 22:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Tálba kevés víz és mélyhűtés :(Szerintem ez "jobb"
2011. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Platypus ***** válasza:
Rosszul csináltad, mert a WC egy elég lassú és kellemetlen halálnem. A halaknál az elfogadott eutanázia a jeges víz. Állítólag ez a hidegvérű állatoknál a leghumánusabb. Fogsz egy elég nagy edényt, félig töltöd jéggel, félig vízzel. Vársz egy kicsit, hogy a víz is lehűljön, aztán belerakod a halat. Ha már elpusztult, akkor lehúzhatod a klotyón, vagy kidobhatod a kukába, de akár el is temetheted a kertbe.
2011. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszokat most már tudom hogy hogyan is csináljam!Többet nem fog előfordulni!
2011. jún. 19. 22:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Mostmár jég előtt szegfűszeg olajjal kábítani is szokás.
2011. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!