Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális a sünimen? (többi...

Ez normális a sünimen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 9hetes kisfiú sünim.Tegnap amikor a kezemben volt észrevettem,hogy a fején középen egy tök arányos csíkban nincsen tüskéje.Nem nagy részen meg úgy nem feltűnő,mert két hete van nálam,de most vettem észre.Néztem,hogy nem e sebes vagy valami,de semmi furát nem vettem ott észre még az esetleg kihullott tüskék helyét sem.Most tűnt fel tegnap és kicsit aggódom,hogy ez normális-e.Süniknek nincs is ott tüskéje?Mert arra gondoltam,hogy azért nem lehet ott,mert amikor összegömbölyödik ott a fején a fülei mellet kibúbosodik?

Lehet,hogy ez így kicsit kusza amit írtam,de ha esetleg valaki tapasztalt már ilyet vagy ez normális akkor megköszönném a válaszát.



#csík #hiány #tüske #sün #kibúbosodik #összegömbölyödik
2015. jún. 25. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
miért nem engeded szegényt vissza a természetes élőhelyére?
2015. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert nem úgy fogtam az erdőbe?
2015. jún. 25. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

istenem 1# ha már hozzászólsz, először olvass utána/tájékozódj.lehet sünt tartani otthon, persze nem azt a fajtát ami a kertben rohangál


kérdező, lehet, hogy így született a süni, de azért figyeld a ketreckéjét hogy nem -e látod, hogy hullajtaná a tüskét, de mivel szabályos foltban nincsen, szerintem nem ez lesz a gond, hogy hullajtja

2015. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2015. jún. 25. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes!! Nyugi az minden süninek ott van (az enyémnek is). Nem kell rajta aggódni! Egyépként a féregtelenítőt is oda kell cseppenteni mert ott nincs tüske.

Remélem tudtam segíteni!😊

2015. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Tenyésztőtől van?


Ha igen, előbb őt kérdezd meg ilyenkor, mert az ilyen okosok, mint az 1. válaszoló, csak tovább húzzák az aggodalmad... :)

2015. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen tenyésztőtől van :)

Nagyon köszönöm a válaszokat!! :)

2015. jún. 28. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a tüskeválasztéka, ahogy a te hajadban is van :) Csak van olyan süni akinek nagyobb a sáv, másoknál alig lehet észrevenni. :)
2015. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam így hirtelen :) köszönöm a választ! :)
2015. júl. 9. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!