Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez gáz? Ma reggel...

Szerintetek ez gáz? Ma reggel arra ébredtem, h dagadt a kezem és a szám, de még csak 22 hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem doki,mert ez terhességi toxémia gyanús.
2012. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvos!Ügyelet!
2012. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,már beszéltem a dokimmal, holnap megyek hozzá, de szerencsére a vérnyomásom nem magas!BUÉK mindenkinek:)!
2012. jan. 2. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

... minek küldenétek orvosra, ügyeletre egy vizesedéssel? :S vannak azért itt érdekes fazonok...


nem toxémia gyanús, ahhoz nagyon sok kell, hogy toxémiás legyél, főleg ha a vérnyomásod sem magas. Vannak akik korán elkezdik a vízvisszatartást sajnos.

2012. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is le kelett vennem a karikagyürümet is mert minden reggelre bedagadnak az ujjaim. De máshol nem veszem észre, talán egy picit a lábam is de egyálltalán nem vészes! Próbálj sok folyadékot inni. Az le hajtja vizet!

29 hetes kismami.

2012. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogy toxémiagyanús, miért kell mindig egyből a frászt hozni a kérdezőre.mindenki vizesedik terhesen, lehet ő kicsit hamarabb és kész.
2012. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én gyakorlatilag zsibbadó kézre és lábra ébredtem majdnem minden hajnalban menetrendszerűen.Egy idő után már nem fájt annyira de azt hiszem kb a 30.hétig megmaradt,aztán a baba nyomott el egy ideget és a combom néha benyilallt:)Kitartás!


3 hónapos kisfiú anyukája:)

2012. jan. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
[link] A hangsúly a hirtelenségen van!!!Az első "fazon" vagyok :)
2012. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam ma dokinál, semmi bajunk, szerencsére mind a ketten jól vagyunk, csak korán kezdtem el vizesedni, de azt mondta, azért hetente látni szeretne:)!Szép napot mindenkinek:)!
2012. jan. 3. 10:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagytok!:) Gratula!
2012. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!