Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot tartsak?

Milyen kisállatot tartsak?

Figyelt kérdés
Kutya, macska nem lehet hüllőt pedig nem szeretnék. Szerintetek?
2015. jún. 28. 19:29
 1/7 Patriksztár ***** válasza:

Tengerimalac!:)

Kicsi, aranyos, nem eszik sokat, lehet simogatni, ha kisállat, abszolút befutó a kutyu mellett!:)

2015. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De tengerimalacból kettő kell mindenképpen, egyedül nem érzik jól magukat. Két azonos nemű teljesen megfér egymás mellett


Ha nem sokáig akarod hogy veled legyen akkor inkább a nyúl. Hasonlóan akaratos mint a macska, de akár még tanítható is.


A hörcsögök is aranyosak, de sajnos ők max 2-3 évig élnek, így arra fel kell készülni hogy sokáig nem lesz veletek.Őket viszont csak és kizárólag egyedül lehet tartani.

2015. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem fontos szempont,hogy mennyit tudsz havonta rááldozni, mennyi időd lenne foglalkozni vele, vagy párba kell -e venni az adott kisállatot, vannak -e különleges igényei pl élő rovarokat enni stb, mekkora ketrec kell neki, nappali vagy éjszakai állat?


-afrikai fehérhasú törpesün

-degu

-csincsilla

-hörcsög

-tengerimalac

-halak

-pók

-madarak pl papagáj

-béka,teknős ha kétéltű okés


Szerintem elsőkörben olvass utána mindnek, utána nézz széjjel állatkereskedésben és úgy dönts.Az is fontos, hogy mennyi ideig élnek, pl a csincsilla akár 20 év.Addigra nem fogod megunni pl?

2015. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok

a nyúl kimaradt, vagy a patkány és különböző egerek is. de csigát is lehet tartani

2015. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Halam, hörcsögöm van csincsillának és degunak nem tudnék sajnos megfelelő ketrecet biztosítani. Vadászgörényt szeretnék nagyon de az nem lehet mert anyu nem engedi. :(
2015. jún. 28. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Tengerimalac. Természetesen vele minden nap kell foglalkozni min. 1 órát. Es min. Kettő kell belőle. 7-8 evig is elhet akár, de altalába5-7 evig él. Nekem jelelnleg 3 malackam van, 3 lany, 4, 2,5 ,6 evesek a csqjok. Rengeteg szeretetet adnak imadom őket. Nem is olyan szörnyen drágák. Ha a tengerimalac mellett döntessz nyugottan írja nekem, tudok segíteni.
2015. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hullamos papagaj vagy pedig torpenyuszi
2015. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!