Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek lesz kis nyuszi?

Szerintetek lesz kis nyuszi?

Figyelt kérdés
A lány nyuszim 1 hete kitépkedte majdnem az összes szőrét a pocakjáról és egész nap nagy munkálatokba volt.Azt hittem most lesznek kis nyuszik... de eltelt megint egy hét, és nem csinált még fészket.Nem tudom hogy ez normális dolog-e,vagy az is lehet, hogy állterhes a nyuszim ha van ilyen.A hasát nem nagyon engedni megfogni, de egyszer sikerült megtapogassam és akkor kicsit keménynek tűnt.A ketrecébe sokszor alig lehet úgy be nyúlni, hogy ne kapjon oda(régen ezt nem csinálta)kicsit mintha agresszív lenne...Ha a fiút hozzáengedem akkor meg "sírásba" tör ki régen ezt nem csinálta.Fura a viselkedése.
2010. márc. 2. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatorvos tudná szerintem megállapítani.
2010. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van hogy két héttel az ellés előtt tép szőrt.

Nézettesd meg állatorvossal, ha biztosan tudni szeretnéd.

Ha nem lesznek kicsik, idővel elmúlik az álvemhesség.

2010. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lesznek kisnyuszik. :)

Egyébként az én nyuszim is ezeket a jeleket adta, amikor vemhes volt. :D Morcosak és nem is lehet megérinteni őket. :/

Ha, meg nem lesznek kisnyuszik, akkor álvemhes volt a nyulad.

2010. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!