Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet két hím patkányt egy...

Lehet két hím patkányt egy ketrecben tartani? Ha igen, mekkora ketrecre van szükségem kb?

Figyelt kérdés
Mire kell számítanom, ha így szeretnèk patkányokat tartani? Nem fogják megölni egymást? Nem lesznek egymással agresszívak? Nekem mindenkèppen fiú kellene, aki lustácska ès simán el van a kezemben. :) A nagyobb mèmèretükkel is jobban szimpatizálok.

#patkány #hím #egymáshoz való hozzá állásuk
2015. júl. 1. 15:31
 1/6 anonim válasza:
20%
Két ugyanolyan ivarú taszítja egymást. Nekünk az volt hogy a hörcsögeinket összeengedtük (2 fiút) és az egyik teljeset véresre cibálta szegényt.
2015. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hörcsögök terület védők nyilván tilos őket együtt tartani, de a patkány nem hörcsög, és semmi bajuk egymással, nyugodtan lehet 2-3 vagy többet is együtt tartani akár. 60x40 és emeletes ketrec a minimum. De szerintem ennél próbálj nagyobbat venni, inkább legyen nagy és használt, mint egy kisebb de új ketrec.

Mondjuk én nem vettem észre hogy a fiú patkányok lusták lennének, sose álltak meg egy percre sem, kézben meg főleg nem maradtak. Ahogy a lányok sem.

2015. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat! :)
2015. júl. 1. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet bár az elején bunyó valszeg lesz.

Az én ketrecem 40x50x60 centis, ez a minimum 2-nek de minél nagyobb annál jobb. A rácsköz 1-1.5 cm fölött szökésveszélyes

2015. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én két hím patkányt tartok, nagyon jól megvannak, miután eldőlt a rangsor, teljesen jól elvannak lassan már 4 éve :)

ketrec : 585 x 385 x 715 mm

2015. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is ketto him pateszom van. Neha-neha osszekapnak, de olyankor csak oda orditok nekik, hogy "eleg legyen!!" es ennyitol abba is hagyjak. De egyebkent elvannak egyutt. Osszebujva szoktak aludni. :)

Inkabb legyenek ketten es neha marakodjanak, mint hogy egyedul es maganyukban magukba forduljanak.

Nekem harom szintes ketrecem van. A lenyeg hogy lehetoleg emeletes ketrecrt vegyel nekik hogy tudjanak maszni ide oda.

2015. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!