Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elmegyek nyaralni, mi legyen...

Elmegyek nyaralni, mi legyen a hörcsöggel?

Figyelt kérdés
Hello! Az van, hogy van nekem egy ~1.5 éves hörcsögöm és mi szombaton elmegyünk Görögországba egy hétre nyaralni, viszont, nem csak, hogy az út hosszú lenne, és nem bírná ki, de még a szállásra se lehet bevinni, szóval velünk nem jöhet, az biztos. A tápláléka meglenne, rakok be neki sok tápot, meg valamennyi paprikát és sajtot, meg ilyesmiket (de csak érzéssel), én viszont amiatt aggódok, hogy nem tud majd eleget mozogni, és vizet se tudok neki majd cserélni. Szomszédunkban lakik egy macska, oda nem vinném, barátaim Budapesten laknak (én Maglódon), és ráadásul mindnek van vagy macskája, vagy kutyája, szóval hozzájuk se vinném, akkor mi legyen? Hagyjam itt, és reménykedjek, hogy elég vize lesz? Esetleg vegyek neki még egy itatót, és abba is rakjak vizet (tudom, naponta kellene cserélni, de ez most itt nem lehetne megoldható), és így 2x annyi vize lesz, vagy nem tudom, ti mit tennétek? Vagy csak túlreagálom? Simán kibírná? Gyorsan kellenének a válaszok, mert nem sokára megyünk :S

2015. júl. 2. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy hétre az önitató sem megoldás, keress valakit, aki befogadja.
2015. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mióta tudod, hogy mentek nyaralni?....
2015. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom... Szerintem nem bírná ki. Neked kell tudnod, hogy kockáztatsz e! :/


Egyébként, esetleg az a legjobb megoldás, hogyha valamelyik kutyás/macskás baráthoz fiszed, szerintem megoldható, hogy ne báncsák.

Nekem kígyóim (1 szivárványos boa és 2 király piton) vannak, mindegyik már szökött, mert trehány vagyok, de a hugaim hörcsögeinek nem lett baja, mert el vannak zárva a másik szobába (igen Ők és nem a kígyók). Viszont nekem nem lesz ilyen problémám a hüllőimmel, ha nyaralni megyek :P

2015. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

és ha van macskájuk? ketrece van a hörinek? ha terrárium akkor a tetejére csinálj sűrű szövésű hálóból, vagy fémből tetőt.

nekünk is van macskánk, de ha valaki rámbízná a hörijét addig nem engedném a macskát abba a szobába + a fedés miatt ha beszökne se támadna egyből rá

szombatig még van idő megkérni rá valakit

egy hétig max halat vagy ritkán evő hüllőt / kétéltűt hagynék magára, de inkább nem mennék kirándulni, mint hogy baja legyen. ráadásul lehet mohó lenne és első nap próbálna mindent felfalni

2015. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek az jó megoldás, ha adok kulcsot a szomszédnak ( megbízható, régóta ismerjük ), és megkérem, hogy minden második nap cserélje ki a vizet?
2015. júl. 2. 13:14
 6/10 leyyla9 ***** válasza:

Szia!

Az a baj,hogy lehet,hogy te beraksz neki egy csomó dolgot,meg vizet,csak azzal az a baj,hogy egy hét alatt a paprika,alma,sajt meg rohad.Nincs nagynénéd(remélem jól írom)vagy unoka testvéred,akik be tudnák fogadni?Hogyha nem engedik ki a hörit,akkor nem hiszem,hogy megölik... :-\

Az én hörim is másfél éves,és 1 hétre mentünk Spanyolba,és ott van nagynénémnél :-)

Szóval nem tudom,de remélem tudtam segíteni ezzel a kis infóval :-)

2015. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem jó, rokonaim szegeden élnek, arra a útra sem vinném el. nekik is volt hörcsögük, és amikor azt elvitték Budapestre Szegedről, mire odaértek, a höri meghalt, ezért inkább nem vinném el oda :S de szerintem megkérem a szomszédunkat, hogy foglalkozzon vele. köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 2. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megbízható, akkor ez a tökéletes megoldás.
2015. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem jó megoldás, de kérdezd meg róla a szüleidet(ha jól értem még gyerek vagy)

és együtt kérjétek meg a szomszéd nénit, mutassátok meg neki, hogy mit hogy kell. az én macskáimat is a szomszéd etette amíg távol voltunk.

2015. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szomszédnak adjatok kulcsot és minden nap menjen át megetetni a hörcsögöt, de mutasd meg neki hogyan kell és mit kell, pontosan mondj el mindent neki, nehogy valami olyat adjon ami árt a hörcsögödnek!
2015. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!