Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam rá a nyulama...

Hogyan szoktassam rá a nyulamat, hogy egyhelyre wc-zen?

Figyelt kérdés
össze vissza kakil és így nehezebb takarítani.Megszeretném könnyíteni munkám ezért azt szeretném ha egyhelyre menne..Valahogy ha lehetséges rászoktatni vagy valamit lehet tenni?
2010. márc. 4. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

figy, az én tengerimalacom is az egész ketrecét összeszarja, de ezek ilyen állatok. ha nem tetszik, ne tarts nyulat.

csinálj gyereket, neki meg tudod tanítani, h egy helyre végezze a dolgát.

2010. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a nyuszid? ivaros? Kiválasztott magának egy wc sarkot a ketrecen belül? Raktál be alomtálat neki? A pisi egy helyre megy? Gyakran előfordul hogy ha a pisit egy helyre is csinálja, a bogyókkal már nem ilyen "figyelmes" és megy mindenhová belőle. De ezeket nem olyan nehéz összetakarítani. Megpróbálhatod hogy a rossz helyre rakott bogyókat bedobálod mindig a wc-be így lehet hogy előbb utóbb megérti hogy mit szeretnél de nem biztos.
2010. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pici korában ültem mellette és ha pisiléshez vagy kakiláshoz készült mindig rátettem az alomtálcájára, két hét után megtanulta és már teljesen szobatiszta. Ahova meg nem szeretnéd hogy vécézzen azt ecetes szivaccsal mosd le, mert semlegesíti a pisi szagát és a nyulak nem szeretik a szagát.De tényleg az a legfontosabb, hogy egy helyre pisiljen, egy pár bogyó mindig lesz a ketrec alján szerte szét,de hát nagyon gyors az anyagcseréjük.
2010. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ólba van igy nemtudom hova pisil es még nem ivaros .
2010. márc. 4. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában a lakásban tartott törpe/házi nyusziknál elvárás az alomtisztaság. Nekünk is ketrecbe van a szoba egyik sarkában így mindig tudunk rá figyelni. Nem tudom hogy óltiszta lehet-e a nyuszi.
2010. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van egy másik nyulam az egysarokba de ez oxe vixa...nem torpenyuszi hanem belga oriás
2010. márc. 6. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!