Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalaom ketrecét...

A tengerimalaom ketrecét minden nap takaritom, mégis elég erős a szaga, hogyan harcoljak ez ellen?

Figyelt kérdés
Egy malackám van, a ketrece 65*45, fűrészport szórok a ketrec aljára. Elég sok zölddel etetem, ezen kivűl szénát kap és kész tápot.
2015. júl. 12. 21:06
 1/3 anonim válasza:

Miből áll az alom? Forgács nincs berakva?

Nálunk sokáig macskaalom volt a sarkokban a forgács alá szórva ez segített a szagokon de mára már abbahagytuk. Próbáld ki ,mindennap takarítani elég sok szerintem úgyhogy ha nincs forgács azt mindenképp próbáld ki!

2015. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de én a 80*40-es ketrecet 2-3 naponta takarítom.. nem csodálom, hogy olyan kis helyen büdi lesz. a minimum ketrec kettőnek 100x50-es amit elé 4-5-6 naponta is pucolni!
2015. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jó minőségű forgács nagyon jól szívja a szagot, azzal nem lenne gondod.

A fűrészpor nem való alájuk, belélegzik, tüsszögnek tőle, belemegy a szemükbe stb.

2015. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!