Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetek ez ellen? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ez ellen? A családom és én is elfogadtam hogy homoszexuális vagyok, mégis havonta 1x 2x rám jön a csajozhatnék, és megőrülök a punciért, és nem nyugszik amíg meg nem kapom!

Figyelt kérdés
nincs bennem semmi megfelelési kényszer, de egyszerűen ez rám jön. a melegek szemében ez kiátkozandó dolog, de nem tudok mit tenni. így nem tudom hogy fogom élni az életemet, szeretnék családot is, ez benne van, de nem hiszem hogy ettől indulok be a lányokra. mit tehetek ez ellen?
2015. jún. 21. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Akkor te bisexuális vagy ba-meg
2015. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem vagyok biszexuális, mivel soha nem vonzódtam a lányokhoz, nem járnék velük, nem tudok bele szeretni egy lányba, csak egyszerűen felizgat a teste, és havonta 1-2x megkívánom annyira hogy muszáj becsajoznom. viszont így hogy lesz pasim??????
2015. jún. 21. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Vagy bi vagy, vagy heteroszexuális divatb_zi.
2015. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Biszex homoromantikus vagy
2015. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
biszex vagy ,öcsém én mondom!
2015. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
biszex vagy. még mindig jobb mintha homár lennél szimplán (Y)
2015. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha létezik olyan, hogy "kíváncsi heteró" akkor miért ne lehetne olyan is, hogy "kíváncsi meleg". Szerintem te az vagy, ami egyáltalán nem baj, csak ne nagyon "reklámozd" meleg körökben legalábbis. Inkább még most fiatalon éld ki az ilyen irányú vágyaidat, mint késöbb, amikor már komoly párkapcsolatod lesz. Egyébként nem kizárt, hogy idővel alább hagy az ilyen irányú érdeklődésed, és full meleg leszel, ahogy a "kíváncsi heterók" is idővel kinövik teljesen az ilyen irányú vágyaikat, azaz full heterók lesznek általában.


Úgyhogy nyugi, csak semmi pánik.

2015. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!