Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kézhez fog szokni?

Hoditolevi kérdése:

Kézhez fog szokni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap előtt délután vettem egy törpehörcsögöt, és már kezdi megszokni a helyét meg már játszik, de nem szereti ha kézbe veszem. Benne van a kezemben, nem harap de ki akar jönni. Kézből etetem, és simizem, de akkor is kicsit menekül mikor simizem. Bizti kézhez fog szokni?

2015. júl. 12. 22:16
 1/6 anonim válasza:
Idővel igen. Rájön hogy csak jót akarsz neki. És ha nagyon hozzád is szokik akkor beszélgetni is fog veled :) illetve morgó meg ilyen halk hangokat is kiad . Nagyon cukik tudnak lenni
2015. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám végül egy fél év után hozzászokott ne aggódj :)
2015. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de hetek vagy hónapok kérdése mire tényleg igazán szelíd lesz, ne add fel. Az enyém az első napokban meg is akart harapni folyamatosan, de most, fél év elteltével már le sem tudom vakarni magamról.
2015. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az jó ha simogatom pl.:miközben eszik, amikor kijön a házából. Ja és amúgy nappal a házából csak kajálni jön ki és keveset, ez normális, este meg kerekezik hajnal kettőig.
2015. júl. 13. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2015. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dzsungáriai törpehörcsög.
2015. júl. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!