Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen zöldséget ehet vagy...

Milyen zöldséget ehet vagy éppen nem ehet egy oroszlánfejű nyuszi?

Figyelt kérdés

Gondolom neki sem lehet adni "K" betűs zöldségeket káposzta stb ami felfújja.De igaz hogy a zöldségeket és a gyümölcsöket is csak meghámozva szabad nekik adni?

Főleg azok válaszát várom akiknek ilyen van.

Előre is köszi a válaszokat!

Egy kezdő nyuszitartó...


2008. szept. 4. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem logófülü nyuszim van . Én adok neki mindenféle zöldséget,gyümölcsöt...körtét mellőzöm mert attól ment a pocija .Szerintem adj neki mindent csak keveset és egyszerre csak egy félét aztán látod rajta hogy jól esik e neki (tehát , hogy jól van e tőle)vagy sem.Répát , káposztatorzsát,borsó hélyát (abból csak keveset),karalábét,tőlünk ilyeneket kapott és minden rendben vele.
2008. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia ha gondolod vegyél fel msn-re és beszélhetünk erről ott. nekem is ilyen nyusziaim vannak és eléggé sokat tudok erről a témáról már. ha szeretnél beszélgetni erről írj egy privit és megadom a címem. szia:)
2008. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!