Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért remeg a nyulam?

Miért remeg a nyulam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet hogy van nekem egy nyulam. Utánaolvastam, de azt írták hogy akkor remeg ha fél, ám tőlünk nem fél, mert már régóta megvan, nagy ketrece van, többször kivesszük, sokat simogatom, ő meg nyalogat stb.

És amikor a ketrecben van, folyton remeg.

sokat törődök vele és a deguval (akiket egy ketrecben tartunk ugyan, de azért jól kijönnek egymással) Ezt csak azért írtam le hogy érezzétek, nem magányos a nyúl (persze fajtárs jobb lenne, de mást nem tudunk neki adni)


Előre is köszönöm a válaszokat, és a lehetőleg kerüljétek a beszólásokat. Fontos nekem a nyúl egézsége, csak jelenleg nincs pénzünk állatorvoshoz vinni. Ez az állapot amúgy pár hete tart. Gondoltam megkérdezlek titeket, hátha tudtok valamit mondani. Ha szerintetek szükséges az állatorvos, akkor elviszem!


2015. júl. 28. 06:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira aggódsz, akkor vidd el orvoshoz!
2015. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az én nyuszim is remeg. Kétszer, háromszor olyan gyorsan ver a szívük, mint egy emberé, szóval ez teljesen normális. Csak ettől "rázkódik". :) Csupán ha nyugalmi helyzetben van, nem mozog annyira, akkor jobban feltűnik. :)
2015. júl. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
E kutyusom is remeg neha, de semmi baja. Lehet a magas pulzus, ahogy egy elobbi valaszolo mondta.
2015. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!