Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzzem meg őket a...

Hogy győzzem meg őket a hörcsög tartásról?

Figyelt kérdés

Elmondom, mért nem támogatják a hörcsögöt a szüleim:


1. Van két cicám, akik már pár kisemlőst kivégeztek.

a Szüleim szerint, nagyon szomorú leszek, ha nagyon a szívemhez nő a kisállat.


2. Van egy tengerimalacom is, akit 2 éve vettünk, és megesküdtem hogy gondozni fogom. Ma már csak a szüleim gondozzák, és azt mondják, hogy a hörcsögöt már nem veszik a nyakukba!


Én tudom, hogy képes vagyok megcsinálni! Kérlek írjatok!


2010. márc. 6. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is van egy tengeri malacom es en se nagyon torodok vele(elegge szegyenlem).En is nagyon szeretnek egy horit.Azt mondjak a szuleim ha legalabb a viragaimat gondozom 6 honap mulva kapok egyett.

Sok sikert neked:)

13/L

2010. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
GONDOZD A MALACOT, TARTSD TÁVOL A MACSKÁT, CSINÁLD EZT 2 HÓNAPIG LEGALÁBB, DE NE A SZÜLEID GONDOZZÁK!!! ÉS GONDOLKODJ EL HOGY TÉNYLEG KÉPES VAGY E RÁ !!! MERT AZ ÁLLATOK NEM A TE PLÜSSÁLLATKÁID AMIKET MEGUNSZ ÉS BETESZED A SZEKRÉNYBE. hA A SZÜLEID LÁTJÁK HOGY GONDOZOD A MALACOT AKKOR ESETLEG BELEGYEZHETNEK..
2010. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
De itt egyáltalán az a baj, hogy esetlegesen a hörcsögöt is meg fogja unni. Anyum nekem az elején halakat engedett, aztán látta, hogy gondozom őket, havonta kipucolom az akváriumot és azt mondta, hogy a következő szülinapomra kaphatok két tengerimalacot. Már két éve megvannak és volt, hogy nem mentem el nyaralni csak azért, mert betegek voltak vagy valami bajuk volt, esetleg csak velük akartam lenni. Imádom őket, gyakran még a bátyám hörcsöge és deguja is átkerül hozzám, olyankor őket is szívesen gondozom, jól megvannak együtt. De ha eddig sem gondoztad a tengerimalacot, semmi értelme most fél évig gondozni, hogy utána a szüleidnek legyen +1 állata. Ajándékozd el a malacot vagy kezdj vele valamit, mert őt ki is kell engedni. Inkább foglalkozz többet a macskáiddal.
2010. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igazuk van, előbb gondozd a tengerimalacodat is, és 1 év elteltével lehet hogy megengedik, de amúgy is, minek neked annyi állat?:)
2010. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!