Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a nyúl mellet éjszaka...

Lehet a nyúl mellet éjszaka aludni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak arra vagyok kiváncsi,hogy kapar-e a nyúl nagyon hangosan éjszaka úgy hogy nem lehet tőle aludni és ha igen mit lehet ezellen tenni. Beszólásokat nem kérek !

Előre is köszi!!!



2015. aug. 2. 20:49
 1/9 anonim válasza:
79%
Nekem 3 éves nyuszim van amikor kicsi volt kapart éjjel de aztán leszokott róla
2015. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én aludtam nyúl mellett ( közvetlenül a fejemnél volt) és volt hangja. Néha kapart és rágta a ketrecét, a széna rágása is tisztán kivehető volt. Nem elviselhetetlen, meg lehet szokni, de készülj arra, hogy nem fogja végigaludni az estét. :)
2015. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor éjjel elkezd hamgosakat dobbanttani, arra bizomy fel lehet ébredni. Én nem is tudtam, hogy ilyen zajt is tud csapni. De ez persze nem mindennapos.
2015. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor fogja ezt csinálni, ha nem foglalkozol vele, nem engeded ki. Legalábbis az enyém ilyen
2015. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha unatkozik, zajong, nem is kicsit.

4 éve megvan már a nyuszink, azt figyeltem meg, hogy amikor kint lehet egész nap (ez az általános állapot szerencsére), akkor rendben van éjszaka, és nyugiban van.

De ha hosszabb ideig be van zárva... akkor elszabadul a pokol. Pl voltunk nyaralni 10 napig, ő is velünk jött. De ott nem engedhettünk ki a ketrecből. Gondolom, nagyon unatkozott szegény :( Az utolsó 4 éjszaka nem tudtunk már tőle aludni. Legutolsó éjjel 3x ébredtünk fel rá.

Aztán hazajöttünk, visszaállt minden a régi kerégvágásba, nappal le tudta vezetni az energiáit, és éjjel megint néma csend :)

2015. aug. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem lassan egy éve van nyuszim, igen kapar is néha, nekem futkározni is szokott, ha nincs rendesen kiengedve esténként 1-2 órára.. én nem sokat aludtam tőle mikor még tapasztalatlan voltam, de ez nyuszifüggő is. valamivel le kell foglalnia magát éjjel, ez akár rágás,kaparás is lehet. de tényleg meg lehet szokni :)
2015. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2015. aug. 3. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem két nyuszim van. Elég virgoncak, úgyhogy rendszerint valamelyikük ketrecében mindig áll a bál. Ettől függetlenül biztosan van olyan, amelyik csendben van egész este, de ne felejtsük el, hogy alapvetően éjszakai állatokról van szó. Ha nem tudsz zajban aludni, akkor külön helyiségben legyen, vagy más háziállatot válassz.

Én (részben) épp azért döntöttem a nyuszitartás mellett, mert képtelen vagyok elaludni, ha csend van. :D Úgyhogy nekem ez így tökéletes.

2015. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyulat nem ketrecben kell tartani. Vagy legalábbis nem olyan 100 centis kis vacakokban amit nyúlketrecnek neveznek a boltokban... A nyúl nagyon jól elvan ha van mellette egy másik nyúl társként és elég nagy helye van. Pl nálam sose voltak bezárva, szabadon voltak a szobában. De mondjuk megteszi az is ha elkerítesz neki a szobából egy nagy részt. Olcsóbb is mint ketrecet venni. Ja és én nyulat csak annak ajánlok aki szeret minden nap takarítani.
2015. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!