Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatom legyen?

Milyen állatom legyen?

Figyelt kérdés

olyanra gondoltam ami este amikor hazaérek a suliból akkor kitudom venni simogatni

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!



2015. aug. 24. 15:55
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
39%
Kecske!
2015. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

ha délután és este tudsz vele foglalkozni,akkor éjszakai állatot ajánlok.(pl süni)

amúgy a hörcsög,egér,tengerimalac,nyuszi elég klasszikus példája a simogatható kisállatoknak.hörcsögöt a legegyszerűbb tartani,az biztos. de sajnos nem él olyan sokáig.

ezeknél a kisemlősöknél arra figyelj,hogy azonos neműeket vegyél és legyen nekik mindig friss víz és játék,kerék stb:) és a ketrecnél érdemes nagyot venni

2015. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi alapján nem lehet állatot ajánlani. Mekkora helyet tudnál biztosítani neki? Mennyi pénzt szánsz rá? Milyen hosszú távra tervezel? Mennyit akarsz vele foglalkozni?
2015. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
hát nem tom akkora helyet tudok neki szánni amekkorát csak akar .10000ft szánnék rá és csak este tudnék esetleg reggel tudnék vele foglalkozni
2015. aug. 24. 17:12
 5/40 A kérdező kommentje:
további válaszokat várom
2015. aug. 24. 17:12
 6/40 anonim ***** válasza:

10000ft/hó, vagy a beszerzése 10000?

Amúgy a hörcsögöt tudom ajánlani, éjjeli állat, éjszaka nyugodtan szeretgetheted. Nappal viszont nem szabad zavarni.

2015. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
köszi és amúgy már gondolkodtam a hörcsögön tudnátok többet leírni róla
2015. aug. 24. 20:13
 8/40 anonim válasza:
0%
A hörcsög csendes állat de az vele a baj hogy nagyon félős de viszont nekem 1 van de azt mondták hogy 2 érdemes tartani mert akkor nem magányos de egy is nagyon cuki és ezt tudom neked ajánlani hetente 1 szer kell kicserélni az almot és naponta kell cserélni vizet és minden nap egy teáskanál hörcsögkaját de viszont annyira nem tudod simogatni meg a ketrecből kivenni de nagyon cuki állat de az fontos hogy legyen neki ház és valami játék vagy hörcsögkerék!
2015. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
kösz
2015. aug. 25. 13:43
 10/40 anonim ***** válasza:
szerintem a sün a legjobb mert éjszakai állat napközbe pedig fel lehet ébreszteni egy kicsit majd morcos lesz eleinte de utána simogathatod és csak egy 100-as ketrec kell neki.
2015. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!