Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatom legyen?

Milyen állatom legyen?

Figyelt kérdés

olyanra gondoltam ami este amikor hazaérek a suliból akkor kitudom venni simogatni

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!



2015. aug. 24. 15:55
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
akkor mire szavazol?
2015. szept. 1. 18:44
 32/40 A kérdező kommentje:
kérlek válaszoljatok
2015. szept. 2. 16:51
 33/40 anonim ***** válasza:
Én a te esetedben a hörcsögre szavazok. Aztán ha őt rendesen el tudod látni, és tudsz foglalkozni vele, akkor később megpróbálhatod a tengerimalacokat is.
2015. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
köszi! további válasz?
2015. szept. 2. 18:02
 35/40 A kérdező kommentje:
höri v malac?
2015. szept. 3. 16:20
 36/40 A kérdező kommentje:
tengerimalackáról tudnátok írni?
2015. szept. 4. 16:20
 37/40 anonim ***** válasza:

10.000 forint a malac ketrecére és a beszerezésére sem lesz elég, nem hogy utána a havi tartására. Két állat kell mindenképp (azonos neműek ráadásul) és a nagy ketrec mellé még egy 3-4 négyzetméter a szobádból is. Havonta kb 6-8000 forint a tengerimalac tartása, így azt én nem ajánlom neked.


A hörcsög magányos állat, azt szeretné ha te emiatt foglalkoznál vele. Kevesebbe kerül a kajája és elég neki egy 100*60 cm alapterületű, 50 cm magas ketrec is. Persze a berendezése ennek is drágább lesz, de az egéren kívül nem tudok olyan állatot, amit ilyen kevés pénbzől lehet tartani. Mármint a 10.000 forint sok amúgy, csak állattartásban kevés. Az állattartás az gyakorlatilag luxus, kevés embernek fér bele az, hogy mindent megadjon a kedvencének, amire szüksége van. Gondolj bele abba, hogy ha megbetegszik pl egy tengerimalac, akkor egy fél fizetést el lehet rá költeni az első vizsgálati napon is...


Szóval én a hörcsögre szavaznék.

2016. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

az aranyhörcsög a dzsungáriai törpehörcsög magányos állat egyedül kell tartani őket (van, hogy kinyírják egymást)


roborovszki törpehörcsögöt lehet társasan tartani csak azok nehezen szelidíthetőek


az aranyhörcsögöt a legkönnyebb szelidíteni

2017. jún. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem való semmilyen állat a hozzászólásaid alapján, kérdező. Sorry
2017. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Hat igen ,mivel ket eve irtam ki ezt a kerdest meg nem voltam a legokosabb ...nem is tudom ,hogy tudtam olyanokat irni hogy pl:miert nem valaszoltok?

:D . Amugy most nyaron a szulinaponom kapon meg az elso horcsogom =)

2017. jún. 16. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!