Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etessem most a nyuszim?

Mivel etessem most a nyuszim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy júniusban költöztünk ki külföldre, de aug. elején visszamentünk Magyarországra még elintézni pár dolgot. Tegnapelőtt jöttünk vissza ide. A nyuszimat is mindig cipeltem magammal. Ameddig Magyarországon voltunk szegény nagyon beteg lett, majdnem meg is halt :( Elvittem állatorvoshoz, de Mo.-n nem volt a közelben olyan, aki speciális nyúl vagy kisemlős orvos, leginkább csak kutya és macska van, hozzá vittem. Nem nagyon tudta mi baja, csak hogy valami az emésztéssel. Aztán tegnap itt is elvittem kettő orvoshoz is, mindkettő lényegében ugyanazt mondta, hogy a száraz nyúltáp szétmorzsolódott és feltorlódott a beleiben és ez okozza a bajt. Szegény kapott mindenféle szurit meg gyógyszert, most egy kicsit jobban van, de még mindig beteg. Nem merek már neki tápot adni. Kapott füvet meg ilyenek, de nem tudom, most mivel etessem. Pedig az egyik legjobb fajta tápot ette.
2015. aug. 26. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most hogy van a nyuszid?
2015. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mostmár egész jól van. Felhívtam az állatorvost is még akkor és mondta, hogy táp nem kell neki. Azt mondta, ha kap elég zöldet akkor soha nem kell neki egy egész kicsi táp sem. Ő nyúlszaki doki. Én hiszek neki, végülis itt elég jól értenek az állatokhoz meg jól bánnak velük és a nyúl is nagyon elterjedt háziállat. Sokkal több van, mint Magyarországon meg az orvosok is jobban értenek hozzá. Ja és kérdeztem itteni embereket is, ők is azt mondták, hogy a táp fölösleges. Szóval már egy ideje nem kap és egyre jobban van:)
2015. szept. 5. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!