Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a hörcsög labda...

Martasjerg kérdése:

Szerintetek a hörcsög labda jó ötlet?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy hörcsög labdát de nem tudom hogy jó döntés lenne-e!tudna valaki segíteni ez ügyben?

2015. aug. 30. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném, hogy a hörcsögök szeretik azt.
2015. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Állatkínzás. Vegyél inkább egy ilyesmit, az én hörcsögöm odavan érte: [link]
2015. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
A linkelt cucc is egy hörcsöglabda csak állvánnyal,de adnak hozzá lezáró elemet és akkor lepattintva az állványról labdaként is használható.Szóval kétfunkciós.
2015. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem az, nincs hozzá semmiféle lezáró elem.
2015. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Régebben úgy lehetett kapni.
2015. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! de az álványos izé az miért jobb??
2015. aug. 30. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert bármikor ki tud jönni belőle, és a terráriumba, ketrecbe is lehet tenni.
2015. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja aha értem de akkor ez olyan mint a hörcsög kerék az meg van!!!
2015. aug. 30. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a linken egy mókuskerék van.

Én nem ajánlom a labdát, alig kap benne levegőt, gyakran ki akar jönni, és csak azért fut benne. Nem tud semmit megszagolni, megtapizni, pedig ez fontos. Nincs egy olyan helyiség a lakásban (pl folyosó), ahol minden ajtót becsukva nem tud sehova bemászni a höri? Mert akkor futtathatnád szabadon, én is így csinálom. :) Becsukom az összes folyosóra nyíló ajtót, leteszem a hörit, leülök, és fél órát szalad, ahova akar. Akkor áll meg és azt szimatol, amit szeretne. Amúgy is, a labdába ha pisil, akkor ahogy szalad benne, szétkeni az egész padlón. Ha labda nélkül fut, akkor csak egy kis pöttybe pisil, és nem lép bele, könnyebb feltörölni. Vagy keríts el neki egy nagyobb részt könyvekkel, stb biztonságosan, és tedd le oda futni. Sokkal emberibb. :)

2015. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez igaz köszönöm a válaszod fel nyitottad a szemem és semmi féle képpen nem fogok venni ilyen kínzó eszközt!!!! majd meg próbálok valamit elkeríteni ! (habár nem nagyon van erre lehetőség!)
2015. aug. 31. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!