Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vélemények a Karfiol dzsungári...

Vélemények a Karfiol dzsungáriai törpehörcsög hobbitenyészetről (? )

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon jó várvonalú hörcsögei vannak. Külföldről hozott állatokkal is frissíti a vérvonalát.

Viszont

- kifejezetten nehéz elérni a tenyésztőt

- elég lassan reagál az üzenetekre

- a hörcsög, amit vettem tőle elég félős volt, nem tudom, azért, mert a nagy létszám miatt nincs ideje eleget foglalkozni a kicsik kézhez szoktatásával vagy ilyen volt a természete

- a hörcsög nem olyan színű lett, mint amilyennek vettem (nem tévedett nagyot, és szebb lett, de azért egy tenyésztőtől elvárnám, hogy tudja, mit ad el)

- több hónapos késéssel küldte el a származási lapot


Nem bánom, hogy vásároltam tőle, lehet, hogy fogok is még, de inkább a Walhallát ajánlom (szintén budapesti). Ott is nagy a választék, a tenyésztő kommunikációja kiváló, sok hasznos tanácsot is ad, és teljes mértékben kézhez szoktatott állatot kaptam tőle.

2015. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!