Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Allergiás vagyok a nemrég...

Allergiás vagyok a nemrég kapott hörimre. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Születésnapomra kaptam és szerintem nem tudták hogy allergiás vagyok az állatszőrre. Eddig csak macskára voltam allergiás, de ezek szerint bármilyen állatra, amivel egy légtérben tartózkodom. :(
2010. márc. 11. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

az állatkereskedésbe nem lehet vissza vinni?

expresszen hirdesd meg !ha nem veszik vissza hirdesd freesnapfba neten szórólapokon!

ez sajnálatos dolog !

2010. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
családtagtól kaptam, de ott kisgyerekek vannak és egésznap nyúzzák őket, nálunk legalább nyugta van, mellesleg nagyon sajnálom, hogy oda kell adni valakinek, de az se állapot hogy megfulladok szegénykétől :S
2010. márc. 11. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam:S Gyerekeimnek vettem,holott tudtam hogy asztmás vagyok,és allergiás mindenre(csak a madár tollra nem),de megtartottuk őket.Ha megszeretnéd tartani,kérd anyud vagy a tesód segítségét,hogy naponta vegyék ki,és néha ha nem is minden nap te is foglalkozz vele.Ja,ha lehet ne a te szobádba legyen.(egyébként én megfigyeltem,hogy nagyobb bajt okoz nálam a faforgács,mint a höri)Próbálkozz!Ne add fel ilyen hamar,ha tényleg szeretnéd megtartani.
2010. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a hörivel???
2010. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
maradt, másik szobába lett költöztetve
2010. márc. 25. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
:)))Nagyon örülök,hogy így döntöttél!(asztmás anyuka)
2010. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!