Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszikből kötelező kettőt...

A nyuszikből kötelező kettőt tartani? (azt hogy ezt miért kérdezem lent írom le)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert én egy könyvben azt olvastam ,hogy nyusziból kettőt KELL tartani , viszont nekem sok olyan barátnőm van akinek egy nyuszija van de a nyuszija nagyon jól megvan egyedül is. Csak arra vagyok kiváncsi hogy mi az igazság.Beszólásoktól kiméljetek!

Előre is köszi!(meg azért is érdekel mert nemsokára nyuszit kapok és szeretném tudni, hogy akkor kettőt vegyek vagy csak egyet)



2015. szept. 12. 21:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
KovacsHalnevelde mielőtt hülyeséget írsz, nézz már utána a nyúltartásnak, hogy hogyan viselkednek egymással, miért kell fajtárs nekik, milyen fajtárs kell és hogyan kell őket összeszoktatni.
2016. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!