Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem olyan a nyuszim...

Miért nem olyan a nyuszim mint a többi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Imádom a nyuszimat július 12-én kaptam az egyik kkisallat kereskedesbol. O egy oroszlanfeju törpe nyul. Kicsit latszik h a feje tetején hosszabb a szor de nem olyan mint a tobbi oroszlanfeju. Attol meg imádom. Ez kkesobb kialakul nalla ? Segitsetek
2015. szept. 12. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy képet tudnál róla mutatni?

Ha július 12. óta nálad van, akkor most minimum 4 hónapos. Nem valószínű, hogy a szőrzete még változni fog.

Nem tudom, pontosan mit értesz azalatt, hogy nem olyan, mint a többi oroszlánfejű, de belőlük - mint minden más fajtából - van ilyen is, olyan is. Egyes nyusziknál jellegzetes az oroszlánfej, míg másoknál nem annyira. Például ők mindketten fajtatiszta oroszlánfejűek, mégis egész mások:

[link]

[link]

De az sem kizárt, hogy a tied nem fajtatiszta, hiszen az állatkereskedések megbízhatatlanok.

2015. szept. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Küldök kepet csak hol ? :)
2015. szept. 13. 08:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Például feltöltöd ide: [link] és belinkeled.
2015. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel kereskedéses, lehet, hogy keverék.
2015. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Látom a linkelés se nagyon megy:))

Ezt a linket küldd el:

[link]

Vagy esetleg az alatta lévőt. Tehát amihez az van írva, hogy "link a képhez" vagy "direkt link a képhez". A fórumos és a weboldalas jelen esetben nem jó. Bár kibogarásztam belőle a linket, de úgy túl pici, csak ekkorában látom: [link]

2015. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neharagudj meg ma gépről linkelem telorol nehez
2015. szept. 13. 15:48
 7/11 A kérdező kommentje:

1. [link]


2. [link]


3. [link]

2015. szept. 13. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fajtatiszta oroszlánfejű, de azért nem zárom ki. Előfordulhat, hogy ő csak pont egy olyan példány, aminél az oroszlánfejű fajta jellemzői nem annyira mutatkoznak meg.

Például nézd meg őket, mindhárom kosorrú, egy alomból származnak:

[link]

Az elsőn és a harmadikon gyönyörűen látszik a kosorr, míg a középsőn nem annyira jellegzetes. Ez van. Ettől még gyönyörű, ahogy a te nyuszid is.

2015. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2015. szept. 13. 18:11
 10/11 anonim válasza:

Na akkor ezt figyeld: [link]

[link]

[link]

2015. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!