Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett vele?

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú tengerimalacom.Nagyon szerettük.Szegénykém alig pár napja pusztult el.Talán ha fél éves lehetett. Nagyon jó étvágya volt, mindíg egészségesnek nézett ki.Nem gondoltam,h ez megtörténhet...

Egyik nap arra lettem figyelmes,h hangosan köhögött egyet. Odanéztem, és elkezdett pattogni a ketrecben, és olyan hangot adott, mintha tüsszögött volna!

Az orrából véres váladék folyt...Aztán hirtelen elernyedt a teste, és pillanatok alatt meghalt!Borzalmas volt ezt végignézni, és fogalmam sincs mi lehetett a baja szegénynek.Semmilyen jel nem utalt arra hogy valamilyen betegsége lett volna...


2010. márc. 13. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mérget evett? Vagy valami ödéma volt a testében, és kifakadt... vagy nem tudom... Szegényke :(
2010. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegényt. nem lehet, hogy valami elakadt a torkában?
2010. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szegénykém :( tudom mit érzel...nekem is elhunyt 1 év után a malackám, és nekem azért is volt fájdalmas mert előtte való nap még boldogan szaladgált az ölemben meg a földön, másnap reggel arra keltem hogy elvan ernyedve és 1-2 percenként vett csak levegőt :'( haldoklott, és végigkelett néznem egy órán át haldoklását mert nemtudtam mit tenni, csak gyorsan elrohantunk apával az állatorvosokhoz hajnalban(mert akkor mentem suliba) de sajnos nemtudtak rajta segteni és elaltatták....nemtudta megállapítani az orvos hogy mi lehett a baja, de pár nap múlva én és a barátom sajnos rájöttünk :( a halála előtt 1-2 napig paprikát adtam neki...fogalmam sem volt róla hogy csípős mert nemnagyon szoktunk olyat venni...és mint utólag kiderült, utólag azt is olvastuk a neten hogy nemszabad nekik csípőset adni mert belehalhatnak..szétégett a gyomra :'( hiába nemtudtam hogy csípős úgy tűnik én okozhattam a halálát :'( és ez a legbántóbb az egészben :(:(
2010. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!