Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idő után volt szelíd a...

Mennyi idő után volt szelíd a nyuszitok?

Figyelt kérdés
az enyém visszaeső egyszer tök jól el van velem másnap meg ha meglát már a házikójába bujik, szerintem nem százas
2015. szept. 23. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

attól még nem bolond a nyuszi, hogy nem mindig van kedve a simihez stb.. az én nyulaim is ilyenek, szelídek de nem mindig szeretik ha benyúlok, akkor inkább odébb állnak.

Viszont voltak kifejezetten agresszív nyulaim is ha benyúltam összekarmoltak stb..

2015. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt, ami az első perctől, mert olyan helyről hoztam, ahol sokat törődtek vele. Volt, aminek csak egy év után sikerült elnyernem a bizalmát, mert előtte rosszul bántak vele.

Az, hogy egyik nap nincs kedve hozzád, nem azt jelenti, hogy nem kedvel. A nyusziknak egyszerűen nincs nagy igényük az emberi foglalkozásra, leginkább csak a fajtársira. Valójában mi jobban szeretjük simogatni, dögönyözni őket, mint amennyire ez nekik tetszik. Persze félreértés ne essék, sok nyuszi is szereti a kényeztetést, de többnyire mi élvezzük jobban. Vannak olyan nyulak is, amik kimondottan utálják, ha simogatják őket, hiába szelídek és kézhez szokottak. Ha tehát a nyuszidnak nincs kedve, hagyd békén, később próbálkozhatsz újra.

2015. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!