Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kezeljem a törpehörcsög...

Hogyan kezeljem a törpehörcsög sebet?

Figyelt kérdés
Van két hörcsögöm és màr egy éve együtt vannak de egyik este összevesztek. Az egyiknek lett egy seb a hàtàn. Mind a kettő robovoszky törpe hörcsög. Most kulön vannak hogy megnyugodjanak. De mit tegyek a kb fel cm es sebbel? Nagyon feltem es nem akarom hogy baja legyen. Öszeengedjem ujra őket? Megàllàs nélkül egymast keresik. De ha verekedtek akkor mi legyen?

#hörcsög #seb #gyógyìtàs
2015. okt. 5. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer verekedtek, ne tedd össze őket újra! A sebet kamillával borogasd vagy betadinozd, de inkább kérdezz meg egy dokit, mert nálam még sosem volt ilyen.
2015. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne egy jo es gyors valasz
2015. okt. 5. 22:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Neked is ketto van? Miota vannak egyutt?
2015. okt. 5. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondom nem volt még ilyen problémám. Nekem dzsungik vannak 9 éve, de azokat külön tartom, ahogy kell.

19L

2015. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy állatorvos, vagy kamilla! Nekem ugyenez volt a 2 robimmal. 1 évig semmi bajuk nem volt, majd egyszercsak összetépték egymást. Azóta külön vannak. Többet soha ne engedd össze őket, mert megölhetik egymást :(
2015. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!