Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a horcsogom halálának...

Mi lehet a horcsogom halálának az oka?

Figyelt kérdés

kb. 1 hónapja vettuk a horcsogot egy kisállat kereskedésben.Egy ,,teráriumban " tartottam , amiben egy házikó, mókuskerék, vécépapir guriga, csepegtetos itató, etetotálka és természetesen forgács is volt. általános kaján kívul adtam még neki :almát, barackot ,paprikát ,paradicsomot,diót, szotyit,zabpejhet,sajtot(nyilván nem egyszerre...).

(Szokott horcsog gombben is futkározni a lakásban)



2015. okt. 6. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős volt, de lehet hogy volt olyan betegsége, ami már megvolt a boltban is. Sajnos előfordulhat a kereskedéses kisállatoknál.
2015. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
állítólag még viszonylag kicsi volt.....legalábbis az eladóno azt mondta...
2015. okt. 6. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
HA picike volt, akkor valami betegséget összeszedhetett. Sok lehetősége van rá, gondolj bele.
2015. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel a kereskedésben szaporítoktól szerzik az állatokat lehet a te hörid valamit buta szaporító felelőtlensége miatt nem volt egészséges genetikalilag. :( semmi előjele nem volt? Evett rendesen? Itatót tudta használni?
2015. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Túl fiatal volt még ilyen leveses zöldségekhez. Lassan kell hozzászoktatni őket, paradicsomot nem is adnék neki. Plusz kereskedésből sose vennék hörcsögöt.
2015. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én semmi elojelet nem láttam,evett,ivott rendesen és rohangászott is ....ahogy szokott

....a leveses zoldségekrol nem tudtam ,de a paradicsomot még jóval a halála elott adtunk neki(ez tuti mivel emlékszek hogy itt volt az unokatesóm)

2015. okt. 8. 17:04
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat!
2015. okt. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!