Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS A horcsogom torkan akadt...

SOS A horcsogom torkan akadt valami, hogyan segithetek neki, mert nem tudta kioklendezni?

Figyelt kérdés

#hörcsög #torkán akadt valami
2015. ápr. 18. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Te sehogy nem tudsz. :/ Jobban van már azóta?
2015. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyan ugy oklendezik, de allatorvoshoz nem tudtuk vinni, mert el kellett mennunk. Szegeny nagyon le van gyengulve.;(
2015. ápr. 19. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor oldd meg az állatorvosos problémát. Egy állat olyan, mint a saját gyereked. Felelősséggel tartozol érte. Ha nem viszed el, hanem hagyod szenvedni, attól nem lesz jobb neki. :/
2015. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mar meghalt azutan nem sokkal, hogy irtam a valaszt. En vittem volna dokihoz , de al kellett mennem a nagymamamhoz. 13 vagyok es nem mondhattam,hogy ti menjetek en meg maradok. Es hidd el en is nagyon rosszul voltam amiert nem lehetett elvinni.
2015. ápr. 20. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :/ Viszont jó lenne kideríteni, hogy mi lehetett a probléma forrása, hogy következő alkalommal ez ne történhessen meg. Mit kapott enni? Esetleg a búza nem volt megpucolva, és az okozhatta a gondot? :/
2015. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En felboncolnam es kideritenem az okat hogy maskor ne tortenjen ilyen
2015. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Napraforgo volt csak az amit nem megpucolva kapott. Valoszinuleg valami ilyesmi akadt a torkan. Felboncolni nem lett volna gusztusom es amugy egy jo ideig nem lesz horim, pedig nagyon aranyosak voltak. Sajnos az egyiknek a vesejevel volt gond a masik pedig megfulladt.😢
2015. aug. 24. 01:32
 8/9 anonim ***** válasza:
sjnalom😢
2015. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En is, a horcsogok olyan edesek!😘
2015. aug. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!