Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy hörcsögöm és ma...

Van egy hörcsögöm és ma beraktam neki a bújó csövébe ilyen kos bundát amit az állatboltba vettem és fura hangot kezdett kiadni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem most raktam be neki elöszőr ilyet már korábban is raktam be hozzá de csak most csinálta ezt a hangot ami olyasmi volt mint amikor a kiskutyák nyöszörögnek.
2015. okt. 13. 14:26
 1/4 Dominik1515 ***** válasza:
Heló nekem is volt régen hörcsögöm és ezt akkor csinálja ha valami nem tetszik neki pl.megfogod hirtelen vagy elenkezel vele újadal lökdösöd akkor is csinálja ezt.
2015. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer sipolt, az még nem gond, de ha állandóan ezt csinálja, baj lehet.

Amúgy mi a fenének kell egy hörinek kosbunka? 9 éve van fogyott hörim, egyiknek sem vettem. Nem is tudtam, hogy ilyet árulnak.

2015. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 éve van folyamatosan hörim* :D
2015. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elirtam bocsi XD kis bunda féle ami ilyen kis szörme féle
2015. okt. 17. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!